اخبار

چهارشنبه 8 بهمن 1393
رئيس قوه قضاييه درمراسم اداي احترام به بنيان گذار انقلاب اسلامي: امام خميني (ره) سياست و ديانت را به هم پيوند زدند
رئيس قوه قضاييه پس از زيارت مرقد مطهر امام (ره)گفت: حضرت امام خميني (ره) از جمله مردان بزرگی بود که توانست سیاست و دیانت را با یکدیگر پیوند زند.
چهارشنبه 8 بهمن 1393
اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در شهریور ماه سال جاری برگزار شده بود، اعلام گردید.
سه شنبه 30 دی 1393
کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان مازندران افتتاح شد
کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان مازندران به عنوان هشتمین کانون تاسیس شده کشوری با حضور معاونین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، استاندار، رئیس کل دادگستری و نماینده مردم استان مازندران در مجلس خبرگان رهبری افتتاح شد.
دوشنبه 29 دی 1393
مسابقات کشوری قرآن کریم کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد
مسابقات کشوری قرآن کریم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور مسئولین ، کارکنان و 32 نفر از برگزیدگان مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در رشته قرائت و ترتیل در دو گروه خواهران و برادران در سالن همایش های این سازمان برگزار شد.
یکشنبه 28 دی 1393
اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کلاردشت افتتاح شد
با موافقت دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با انتزاع امور ثبتی شهرستان کلاردشت از شهرستان چالوس ، اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان با حضور معاونین سازمان ثبت و رئیس کل دادگستری استان مازندران افتتاح شد.
جمعه 19 دی 1393
برگزاری آزمون دفتریاری اسناد رسمی
آزمون دفتریاری اسناد رسمی با حضور بیش از دو هزار شرکت کننده زن و مرد از سراسر کشور، صبح امروز در محل دانشگاه امیرکبیر تهران برگزار شد.
سه شنبه 16 دی 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد؛ برگزاری آزمون دفتریاری دفاتر اسناد رسمی
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور از برگزاری آزمون دفتریاری اسناد رسمی در اجرای ماده 3 قانون دفاتر اسناد رسمی در روز جمعه نوزدهم دی ماه سال جاری خبر داد.
سه شنبه 16 دی 1393
برگزاری فینال مسابقات کشوری فوتسال سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
تیم فوتسال اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران مقام اول مسابقات کشوری سازمان ثبت اسناد واملاک کشور را به دست آورد.
یکشنبه 14 دی 1393
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ انتزاع و الحاق جدید در حوزه امور ثبتی
امور ثبتی روستاهای قجر آباد علیا و سفلی و گنجاب از حوزه ثبتی شهرستان خنداب استان مرکزی منتزع و به دهستان کوه سرد شهرستان ملایر استان همدان الحاق گردید.
چهارشنبه 10 دی 1393
آیت الله آملی لاریجانی: پژوهش اساس و بنیان توسعه قضایی است
آيت الله آملي لاريجاني با تأکید بر گسترش فعالیت های پژوهشی در دستگاه قضایی خواستار معطوف کردن پژوهش های بنیادی به منظور ایجاد تحول توسعه محور در دستگاه قضایی شد.
یکشنبه 7 دی 1393
ایجاد مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
با تصویب رئیس قوه قضائیه، مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور راه اندازی شد.
شنبه 29 آذر 1393
برگزاری مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با حضور دادستان کل کشور در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دادستان کل کشور، دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت و حضور پرشور مدیران و کارکنان این سازمان برگزار شد.
چهارشنبه 26 آذر 1393
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی: اجتماع میلیونی در مراسم اربعین، پشتوانه عظیم اسلام در مقابل دولت‌های استکباری است
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه اجتماع عظیم و میلیونی مسلمانان وشیعیان در اربعین حسینی را پیام روشنی برای دولت‌های استکباری و دشمنان اسلام دانست و گفت: اجتماع میلیونی عاشقان حسینی در مراسم اربعین پشتوانه عظیم جهان اسلام را در مقابله با ظلم و ستم دولتهای استکباری نشان داد.
دوشنبه 24 آذر 1393
دکتر تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: مبارزه با پدیده فساد می بایست از دغدغه های جدی دستگاههای مسئول در کشور باشد
دکتر تويسرکاني معاون قوه قضائيه و رئيس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جلسه شوراي حفظ حقوق بيت المال و شوراي قضايي استان کرمان گفت: مبارزه با پديده فساد از دغدغه های جدی و چالش های بسیار مهم بسیاری از کشورهای در حال توسعه و کشور ما است.
دوشنبه 24 آذر 1393
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر همراهی دانشکده های حقوق و علوم ثبتی با تحولات پرشتاب فرآیند خدمات ثبتی
اگر ارتباط نظام مندی بین تحولات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دانشکده های حقوقی برقرار نباشد، واقعیات کاربردی و نیاز روز این بخش جایی در آموزش های دانشگاهی حقوق ثبتی نخواهد داشت.
پنجشنبه 20 آذر 1393
دیدار معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و کشور در سفر خود به استان کرمان با آیت اله جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفت و گو کرد.
پنجشنبه 20 آذر 1393
معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان کرمان: شغل سردفتری تاثیر بسزایی در نظم عمومی کشور دارد
دکتر تویسرکانی ، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در جمع سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان کرمان سخنرانی می کرد امور سردفتری را بسیار مهم دانست و شغل سردفتری را یکی از امور حاکمیتی دانست که تاثیر بسزایی در نظم عمومی و کاهش دعاوی حقوقی دارد.
چهارشنبه 19 آذر 1393
با حضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهر ماهان افتتاح شد
طی مراسمی با حضور دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و جمعی از مسئولین استان کرمان، ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهر ماهان افتتاح شد.
چهارشنبه 12 آذر 1393
عزم و اراده مديران ، ضرورت امروز دستگاه قضايي است
آيت الله آملي لاريجاني رئيس قوه قضاييه عزم و اراده مديران دستگاه قضايي را ضرورتي براي پيشبرد اهداف اين قوه اعلام کرد و گفت: در مديران فعلي دستگاه قضايي عزم و اراده مناسبي به منظور پيشبرد امور وجود دارد.
سه شنبه 4 آذر 1393
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ تغییر در فرآیند ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
در راستای سیاستهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مبنی بر بکارگیری فنآوری های نوین و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و با عنایت به خدمات الکترونیکی که طی سالیان اخیر در حوزه ثبت شرکتها در حال انجام است، دستور العمل جدید چگونگی ثبت الکترونیکی شرکت ها و موسسات غیرتجاری، از سوی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ابلاغ شد.
صفحه: 1 از 24