اخبار

اخبار

سه شنبه 2 شهریور 1395
رئیس قوه قضاییه: مسئولان باید هر آنچه در توان دارند در خدمت به مردم به کار بگیرند
آیت الله آملی لاریجانی با تبریک فرارسیدن هفته دولت، پایبندی به آرمان ها و ارزش های انقلابی و الهی و حفظ استقلال، عزت و کرامت جمهوری اسلامی ایران در کنار تلاش برای رفع مشکلات مردم را از مهم ترین وظایف دولت دانست و خواستار رعایت انصاف در نقد عملکرد دولت شد.
شنبه 23 مرداد 1395
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ شیوه نامه بهره برداری از دفتر الکترونیک سردفتر اسناد رسمی
طی اطلاعیه ای از سوی رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور شیوه نامه بهره برداری از دفتر الکترونیک سردفتر اسناد رسمی اعلام شد.
سه شنبه 19 مرداد 1395
بازدید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از روزنامه حمایت
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز خبرنگار از روزنامه حمایت بازدید کرد.
سه شنبه 19 مرداد 1395
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور : امروز نظام اداری به شکل جدی نیازمند آسیب شناسی مدبّرانه و دقیق است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گفتگو با ایسنا گفت: امروز نظام اداری ما به شکل جدی نیازمند آسیب شناسی مدبّرانه و دقیق است چرا که یکی از مشکلات جدی مردم، مسئولان و مقام معظم رهبری توجه به آسیب‌شناسی‌ها و رفع آسیب هاست.
دوشنبه 18 مرداد 1395
نشست فرماندهان و اعضای شورای فرماندهی بسیج قوه قضاییه در سازمان ثبت اسناد واملاک کشور
نشست فرماندهان و اعضای شورای فرماندهی بسیج قوه قضاییه با حضور دکتر تویسرکانی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در محل این سازمان برگزار شد.
یکشنبه 17 مرداد 1395
بازدید رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از خبرگزاری ایسنا
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری ایسنا باز دید کرد.
سه شنبه 5 مرداد 1395
نقش آفرینی دفاتر اسناد رسمی در کشور راهگشاست
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به ضرورت توسعه ثبت رسمی در کشور گفت : نقش آفرینی دفاتر اسناد رسمی در کشور راهگشاست.
چهارشنبه 30 تیر 1395
بررسی ارتقاء جایگاه بین المللی سردفتری ایران در دیدار مسئولین اتحادیه جهانی سردفتران با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تهران
رئیس شورای عالی سردفتران فرانسه به همراه جمعی از مسئولین اتحادیه جهانی سردفتران با معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تهران دیدار و گفت و گو کردند.
چهارشنبه 23 تیر 1395
انتزاع و الحاق ثبتی در استان قزوین
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با انتزاع امور ثبتی روستاهای محمدآباد خرّه ، پاپلی وسطی و پاپلی علیا از حوزه ثبتی آبیک و الحاق به دهستان زهرای بالا از توابع بخش مرکزی بوئین زهرا موافقت کرد.
دوشنبه 21 تیر 1395
رئیس قوه قضاییه : برخی کشورهای مرتجع منطقه تلاش می کنند کشور ما را به سمت ناامنی ببرند
آیت الله آملی لاریجانی امنیت کشور را یکی از مواهب الهی دانست و با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم در برابر توطئه های دشمنان و تروریست ها گفت: باید قدر این امنیت را بدانیم و با هر گونه تهدید و توطئه با هوشیاری مقابله کنیم.
یکشنبه 6 تیر 1395
همزمان با ششمین روز از هفته قوه قضاییه انجام شد ؛ افتتاح ساختمان ثبت اسناد و املاک شهرستان ساوجبلاغ و شروع به کار اداره ثبت اسناد ناحیه 2 کرج ( ماهدشت)
با حضور معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، رئیس کل دادگستری و جمعی از مسئولین قضایی و اجرایی استان البرز ساختمان ثبت اسناد واملاک شهرستان ساوجبلاغ افتتاح و اداره ثبت اسناد ناحیه 2 کرج شروع به کار کرد.
شنبه 5 تیر 1395
با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ اعضای جدید هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی مرکز معرفی شدند
اعضای جدید هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی مرکز با حضور دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پنجمین روز از هفته قوه قضائیه معرفی شدند.
چهارشنبه 2 تیر 1395
افتتاح کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی قم
همزمان با هفته قوه قضاییه و با حضور جمعی از مسئولین ، کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان قم افتتاح گردید.
سه شنبه 1 تیر 1395
همزمان با اولین روز از هفته قوه قضاییه ؛ مراسم افتتاح سراسری دفاتر املاک الکترونیکی برگزار شد
با حضور معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور و جمعی از مسئولین ثبتی مراسم افتتاح سراسری دفاتر املاک و بازداشتی الکترونیکی در اداره ثبت اسناد و املاک ولیعصر (عج) برگزار شد.
چهارشنبه 19 خرداد 1395
نشست ویژه ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی با موضوع رفع موانع اجرای قانون جامع کاداستر برگزار شد
نشست ویژه نمایندگان اعضاء ستاد هماهنگی مبارزه با مفاسد اقتصادی متشکل از روسای دستگاههای متولی امر زمین به منظور بررسی و رفع موانع اجرای قانون جامع کاداستر در اداره کل کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد.
سه شنبه 18 خرداد 1395
نشست خبری رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور(2)؛ دکتر تویسرکانی : 200 میلیون برگ از پرونده های ثبتی در سال 94 تصویربرداری شده است
در سال گذشته 200 میلیون برگ از مجموعه پرونده های ثبتی و 300 هزار دفتر املاک در سراسر کشور تصویربرداری و داده آمایی شده و در بانک جامع املاک قرار گرفته است.
سه شنبه 18 خرداد 1395
نشست خبری رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (1)؛ حذف دفاتر املاک دست نویس از اول تیر ماه در ادارات ثبت اسناد و املاک سراسر کشور
دکتر تویسرکانی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در نشست خبری خود با اصحاب رسانه ها گفت: از اول تیر ماه و همزمان با هفته قوه قضاییه دفاتر املاک دست نویس در ادارات ثیت اسناد و املاک سراسر کشور حذف و دفاتر الکترونیکی جای آن را خواهد گرفت.
چهارشنبه 12 خرداد 1395
تحسین رئیس قوه قضائیه از پیشرفت های فنآوری و ارائه خدمات نوین در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در زمینه استفاده از فنآوری اطلاعات پیشرفت‌های خوبی کرده است و در بازدید از این سازمان این مسئله به خوبی آشکار بود که جز تحسین چیز دیگری نمی‌شود گفت.
سه شنبه 11 خرداد 1395
راه جعل هویت و اسناد در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بسته شده است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراسم بازدید رئیس قوه قضاییه از اداره ثبت شرق تهران گفت: یکی از مشکلات سازمان ثبت جعل هویت و اسناد بود که راه جعل آن با الکترونیکی شدن ارائه خدمات در این سازمان بسته شده است.
دوشنبه 10 خرداد 1395
بررسی مسائل و مشکلات مجتمع قضایی شهید بهشتی تهران در بازدید نماینده رئیس قوه قضائیه از این مجتمع
معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در اولین روز سرکشی مسئولان عالی قضایی از سازمان های زیرمجموعه قوه قضائیه در استان تهران، از مجتمع قضایی شهید بهشتی تهران بازدید کرد.
صفحه: 1 از 33