اخبار

اخبار

سه شنبه 13 بهمن 1394
انتصاب مدیر کل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
طی حکمی از سوی رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، " محسن یکتن خدایی " به عنوان مدیر کل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منصوب گردید.
دوشنبه 12 بهمن 1394
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی : همه مسئولان موظفند در جهت فقرزدایی و حمایت از محرومان تلاش کنند
آیت الله آملی لاریجانی با اعلام این که جمهوری اسلامی ایران مقتدرتر و سرفرازتر از همیشه تحت رهبری مقام معظم رهبری و حضور با صلابت مردم در صحنه به راه خود ادامه خواهد داد خواستار تلاش هر چه بیشتر مسئولان در راه رفع محرومیت و فقرزدایی از قشرهای ضعیف جامعه شد.
پنجشنبه 8 بهمن 1394
تقدیر رئیس قوه قضاییه از اقدامات شجاعانه رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
آيت الله آملي لاريجاني: آقاي تويسرکاني فردي فاضل و تلاشگر است که در اين سالها با تمام کاستي ها و مشکلاتي که دستگاههاي اجرايي جلوي پاي اين سازمان گذاشته اند، قدم هاي شجاعانه اي برداشته است.
سه شنبه 6 بهمن 1394
تقدیر معاون سازمان جهانی مالکیت معنوی از پیشرفت های ایران در حرکت به سوی اقتصاد دانش بنیان
"جان ساندیچ " معاون مدیرکل سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) با تقدیر از پیشرفت ها و تلاش های ایران در حرکت به سوی اقتصاد دانش بنیان، جمهوری اسلامی ایران را یکی از کشورهای پیشرفته در زمینه خلق و ثبت اختراع عنوان کرد.
سه شنبه 6 بهمن 1394
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: معرفی جمهوری اسلامی ایران از سوی WIPO به عنوان 20 اداره برتر ثبت اختراع با نرخ رشد 18/5 درصدی
دکتر تویسرکانی گفت: در مقایسه تطبیقی بعمل آمده از سوی سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) مربوط به عملکرد سال 2014 ، جمهوری اسلامی ایران به عنوان 20 اداره برتر ثبت اختراع با نرخ رشد دو رقمی 18/5 درصد معرفی گردیده است.
سه شنبه 6 بهمن 1394
معاون قوه قضائیه : در تلاشیم آثار و منافع پیوستن ایران به معاهده ثبت بین المللی اختراعات برای مخترعین ایرانی بیش از پیش مشهود باشد
دکتر تویسرکانی: بهره مندی سریع و کامل مخترعین ایرانی از حمایت های حقوقی و بسترهای تسهیل کننده ثبت اختراع در سطح بین المللی هدف اصلی پیوستن به معاهده ثبت بین المللی اختراعات است و سازمان ثبت اسناد با تمام توان در این راستا تلاش خواهد کرد.
یکشنبه 4 بهمن 1394
محسنی اژه ای: شرکت‌های آمریکایی تاکنون مجوزی برای فعالیت نگرفته‌اند
سخنگوی قوه قضاییه گفت: شرکت‌های آمریکایی تاکنون مجوزی برای فعالیت در کشور نگرفته‌اند.
چهارشنبه 30 دی 1394
تقدیر دکتر تویسرکانی از برگزیدگان دومین دوره مسابقات کشوری قرآن و اذان کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
دومین دوره مسابقات کشوری قرآن و اذان کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تقدیر دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت از برگزیدگان به کار خود خاتمه داد.
چهارشنبه 30 دی 1394
برگزاری دومین دوره مسابقات کشوری قرآن و اذان کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
مراسم افتتاحیه دومین دوره مسابقات سراسری قران کریم و اذان کارکنان سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با حضور دکتر تویسرکانی ریاست سازمان و حجت الاسلام و المسلمین دکتر صادقی معاونت فرهنگی قوه قضائیه برگزار گردید.
دوشنبه 28 دی 1394
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی: از امنیت اقتصادی سرمایه گذاران حمایت می کنیم
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ضمن حمایت دستگاه قضایی از فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری های داخلی و خارجی با هدف رونق تولید و اشتغال در کشور گفت: قوه قضاییه به همه سرمایه داران داخلی و خارجی که از راه صحیح در صدد سرمایه گذاری در کشور هستند اطمینان می دهد که از آنها حمایت می کند.
جمعه 25 دی 1394
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: آزمون کتبی انتخاب سردفتر ازدواج در سال 94 برگزار شد
در اجرای ماده 2 نظام نامه انتخاب سران دفاتر ازدواج و طلاق ، آزمون کتبی انتخاب سردفتر ازدواج در سال 94 روز جمعه مورخ 25 دی ماه سال جاری به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.
چهارشنبه 23 دی 1394
انتصاب مدیرکل امور املاک دولتی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور
طی حکمی از سوی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، رضا تفقدی تقی پور به عنوان مدیرکل امور املاک دولتی منصوب گردید.
دوشنبه 21 دی 1394
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی: رای مردم اصل اساسی حاکمیت در مردم سالاری دینی است
آیت الله آملی لاریجانی برگزاری انتخابات پرشور همراه با مشارکت حداکثری قشرهای مختلف مردم را موجب عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و سرمایه اجتماعی عظیم برای ادامه روند توسعه و پیشرفت نظام مردم سالاری دینی و مقابله با توطئه های دشمنان و زیاده خواهان دانست.
پنجشنبه 17 دی 1394
دیدار اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران کرمان با دکتر تویسرکانی
اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران کرمان از نزدیک مسائل و مشکلات خود را با معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مطرح کردند.
پنجشنبه 17 دی 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تاکید کرد: شناخت نیروی انسانی لازمه داشتن سازمانی پویا و توسعه یافته است
معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور لازمه داشتن یک سازمان پویا و توسعه یافته را شناخت نیروی انسانی و بکارگیری صحیح و درست آن دانست.
پنجشنبه 17 دی 1394
بازدید دکتر تویسرکانی از اداره کل ثبت اسناد و املاک کرمان
معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نزدیک روند ارائه خدمات در اداره کل ثبت اسناد و املاک کرمان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
چهارشنبه 16 دی 1394
افتتاح کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شهید بهشتی کرمان توسط ریاست سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
دکتر تویسرکانی در سفر به استان کرمان کلینیک تخصصی و فوق تخصصی دادگستری این استان را افتتاح کرد.
چهارشنبه 16 دی 1394
دکتر تویسرکانی : شفاف سازی اولویت اصلی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور شفاف سازی را عامل اصلی در پیشگیری از وقوع جرم و کاهش هزینه های پنهان دانست .
سه شنبه 15 دی 1394
انتزاع امور ثبتی روستای گوی بلاغ از حوزه ثبتی شهرستان رزن
با موافقت معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امور ثبتی روستای گوی بلاغ از حوزه ثبتی شهرستان رزن منتزع و به دهستان پیشخور شهرستان فامنین الحاق گردید.
دوشنبه 14 دی 1394
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی: جمهوری اسلامی هیچ نیازی به سعودی ها و اربابان آنها ندارد
رئیس قوه قضاییه با محکومیت جنایات متعدد آل سعود در منطقه رفتار حکام این کشور را جنون آمیز دانست و افزود: عربستان صحبت از قطع ارتباط سیاسی با ایران می کند اما این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران هیچ نیازی به سعودی ها و اربابانشان نداشته و قطع این ارتباط به هیچ وجه برای ما مشکل آفرین نخواهد بود.
صفحه: 1 از 31