اخبار

سه شنبه 27 آبان 1393
ساختمان کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز افتتاح گردید
با حضور معاون قوه قضاییه و رئیس ثبت اسناد و املاک کشور، ساختمان کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز افتتاح گردید.
سه شنبه 27 آبان 1393
ارائه بیش از سی و یک میلیون خدمت ثبتی طی هفت ماه سال جاری
دکتر تویسرکانی : در هفت ماه گذشته ۳۱ میلیون و۵۲۷ هزار و ۸۷۴ مورد انواع خدمت ثبتی به مردم ارائه شده که در مقایسه با همین مدت در سال گذشته ۵۲ درصد رشد نشان می دهد.
سه شنبه 27 آبان 1393
ثبت الکترونیکی اسناد نظم حقوقی را در جامعه تحقق می بخشد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: حرکت به سمت ثبت نوین و فاصله گرفتن از شیوه های سنتی ،نظم حقوقی را در کشور افزایش خواهد داد.
دوشنبه 26 آبان 1393
سیاست سازمان ثبت ارائه خدمات ثبتی الکترونیکی با کیفیت بالاتر و هزینه کمتر است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر تثبیت مالکیت ها در حوزه اراضی و منابع طبیعی و ارتقاء خدمات ثبتی با استفاده از شیوه های الکترونیکی با کیفیت بهتر و هزینه کمتر و شفافیت اطلاعات تاکید کرد.
دوشنبه 26 آبان 1393
تثبیت مالکیت اراضی دولتی نیازمند توجه تمامی دستگاه های اجرایی متولی است
رئيس سازمان ثبت اسناد و املاک کشورتثبيت مالکيت اراضي دولتي و منابع طبيعي را منوط به توجه و همکاري دستگاه هاي اجرايي متولی صیانت از این عرصه ها دانست .
سه شنبه 20 آبان 1393
بازدید معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نمایشگاه مطبوعات
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از غرفه خبرگزاری ها و روزنامه های مختلف در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد.
دوشنبه 19 آبان 1393
ثبت قریب هفت و نیم میلیون فقره انواع سند در دفاتر اسناد رسمی کشور در شش ماهه سال جاری
در شش ماهه نخست سال جاری 7 میلیون و 488 هزار و 920 فقره انواع سند رسمی با رشد 8 درصدی به نسبت مدت مشابه سال 92 در دفاتر اسناد رسمی کشور به ثبت رسیده است.
دوشنبه 19 آبان 1393
ثبت 28 هزار و 549 شرکت در شش ماهه نخست سال جاری
در شش ماه نخست سال 93 تعداد 28 هزار و 549 شرکت تعاونی و تجاری در اداره کل ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 درصد کاهش داشته است.
دوشنبه 19 آبان 1393
انتزاع امور ثبتی برخی از روستاهای حوزه استان مرکزی و الحاق آن به استان همدان
امور ثبتی روستاهای قجر آب علیا و سفلی و گنجاب از حوزه ثبتی کمیجان استان مرکزی انتزاع و به دهستان کوه سرد شهرستان ملایر استان همدان الحاق یافت.
یکشنبه 18 آبان 1393
هشدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به عواقب انجام امور مربوط به ثبت شرکتها، موسسات، علائم تجاری و اختراعات از طریق دلالان و واسطه های غیرمجاز
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به عواقب انجام امور مربوط به ثبت شرکتها، موسسات، علائم تجاری و اختراعات از طریق دلالان و واسطه های غیرمجاز هشدار داد.
چهارشنبه 14 آبان 1393
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ ثبت یک هزار و 381 اختراع در شش ماهه نخست سال 1393 در کشور
در شش ماه نخست سال جاری یک هزار و 381 اختراع در اداره کل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با کاهش 13 درصدی به نسبت مدت مشابه سال قبل به ثبت رسیده است.
چهارشنبه 14 آبان 1393
11هزار و137 بازرسی از واحدهای ثبتی، دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق سراسر کشور در شش ماهه نخست امسال
در شش ماهه نخست سال جاری 11هزار و 137 بازرسی از ادارات ثبت اسناد و املاک و دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق سراسر کشور انجام شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 درصد رشد داشته است.
شنبه 10 آبان 1393
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ سهم 85 درصدی خدمات الکترونیک از کل خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شش ماهه نخست امسال
در شش ماهه نخست سال 93 تعداد 27 میلیون و 413 هزار و 817 خدمت ثبتی با رشد 55 درصدی به نسبت مدت مشابه سال قبل از سوی سازمان ثبت ارائه شده که 85 درصد از این خدمات به صورت الکترونیکی بوده است.
شنبه 10 آبان 1393
وصول بیش از 16/5 هزار میلیارد ریال از مطالبات معوق بانکها از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شش ماهه نخست امسال
در شش ماهه نخست سال جاری 16 هزار و 612 میلیارد و 879 میلیون و 762 هزار و 542 ریال از مطالبات معوق بانکها با رشد 9 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل از سوی ادارات اجرای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور وصول شده است.
سه شنبه 29 مهر 1393
رییس قوه قضاییه درگذشت آیت الله مهدوی کنی را تسلیت گفت
رییس قوه قضاییه در پیامی درگذشت آیت الله محمدرضا مهدوی کنی رییس مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
دوشنبه 28 مهر 1393
رییس قوه قضاییه: سرمنشأ مشکلات در دستگاه قضایی کمبود نیروی انسانی کارآمد است
رییس قوه قضاییه سرمنشأ مشکلات در دستگاه قضایی را «کمبود نیروی انسانی کارآمد» دانست و گفت: بخشی از پرورش نیروی انسانی کارآمد در قوه قضاییه از طریق توجه به اخلاق حرفه ای و بهداشت روان کارکنان امکانپذیر است.
شنبه 26 مهر 1393
رهبر معظم انقلاب: شتاب رشد علمی کشور نباید به هیچ بهانه‌ای کاهش یابد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی، بر مدیریت راهبردی چالش‌های حوزه فرهنگ تأکید کردند.
چهارشنبه 23 مهر 1393
در جلسه مسئولان عالی قضایی؛ آیت الله آملی لاریجانی شهادت فرماندهان ناجا را تسلیت گفت
رییس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی با تقدیر از تلاش تلاشگران نیروی انتظامی شهادت فرماندهان و ماموران ناجا را تسلیت گفت.
سه شنبه 22 مهر 1393
رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم به‌مناسبت عید غدیر خم: "داعش" ابزار آمریکا برای افزایش دشمنی مسلمانان با یکدیگر است/ ادعای مبارزه با داعش واقعی نیست
امام خامنه‌ای بروز جریان تکفیری را حاصل برنامه ریزی مستکبران برای ایجاد اختلاف میان مسلمانان خواندند و تأکید کردند: آنها القاعده و داعش را برای تفرقه و «مقابله با جمهوری اسلامی» ایجاد کردند اما اکنون دامن خودشان را گرفته است.
یکشنبه 20 مهر 1393
مراسم بزرگداشت عید غدیرخم در سازمان ثبت برگزار شد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشورطی سخنانی در مراسم جشن عید سعید غدیرخم در جمع کارکنان این سازمان گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی سالهای اخیر توانسته است خود را بعنوان نماد تحول و نوگرایی در میان دستگاههای اجرایی به کشور بشناساند.
صفحه: 1 از 23