اخبار

شنبه 29 آذر 1393
برگزاری مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با حضور دادستان کل کشور در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دادستان کل کشور، دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت و حضور پرشور مدیران و کارکنان این سازمان برگزار شد.
چهارشنبه 26 آذر 1393
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی: اجتماع میلیونی در مراسم اربعین، پشتوانه عظیم اسلام در مقابل دولت‌های استکباری است
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه اجتماع عظیم و میلیونی مسلمانان وشیعیان در اربعین حسینی را پیام روشنی برای دولت‌های استکباری و دشمنان اسلام دانست و گفت: اجتماع میلیونی عاشقان حسینی در مراسم اربعین پشتوانه عظیم جهان اسلام را در مقابله با ظلم و ستم دولتهای استکباری نشان داد.
دوشنبه 24 آذر 1393
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر همراهی دانشکده های حقوق و علوم ثبتی با تحولات پرشتاب فرآیند خدمات ثبتی
اگر ارتباط نظام مندی بین تحولات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دانشکده های حقوقی برقرار نباشد، واقعیات کاربردی و نیاز روز این بخش جایی در آموزش های دانشگاهی حقوق ثبتی نخواهد داشت.
دوشنبه 24 آذر 1393
دکتر تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: مبارزه با پدیده فساد می بایست از دغدغه های جدی دستگاههای مسئول در کشور باشد
دکتر تويسرکاني معاون قوه قضائيه و رئيس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جلسه شوراي حفظ حقوق بيت المال و شوراي قضايي استان کرمان گفت: مبارزه با پديده فساد از دغدغه های جدی و چالش های بسیار مهم بسیاری از کشورهای در حال توسعه و کشور ما است.
پنجشنبه 20 آذر 1393
معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان کرمان: شغل سردفتری تاثیر بسزایی در نظم عمومی کشور دارد
دکتر تویسرکانی ، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در جمع سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان کرمان سخنرانی می کرد امور سردفتری را بسیار مهم دانست و شغل سردفتری را یکی از امور حاکمیتی دانست که تاثیر بسزایی در نظم عمومی و کاهش دعاوی حقوقی دارد.
پنجشنبه 20 آذر 1393
دیدار معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و کشور در سفر خود به استان کرمان با آیت اله جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفت و گو کرد.
چهارشنبه 19 آذر 1393
با حضور معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهر ماهان افتتاح شد
طی مراسمی با حضور دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و جمعی از مسئولین استان کرمان، ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهر ماهان افتتاح شد.
چهارشنبه 12 آذر 1393
عزم و اراده مديران ، ضرورت امروز دستگاه قضايي است
آيت الله آملي لاريجاني رئيس قوه قضاييه عزم و اراده مديران دستگاه قضايي را ضرورتي براي پيشبرد اهداف اين قوه اعلام کرد و گفت: در مديران فعلي دستگاه قضايي عزم و اراده مناسبي به منظور پيشبرد امور وجود دارد.
سه شنبه 4 آذر 1393
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ تغییر در فرآیند ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری
در راستای سیاستهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مبنی بر بکارگیری فنآوری های نوین و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و با عنایت به خدمات الکترونیکی که طی سالیان اخیر در حوزه ثبت شرکتها در حال انجام است، دستور العمل جدید چگونگی ثبت الکترونیکی شرکت ها و موسسات غیرتجاری، از سوی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ابلاغ شد.
سه شنبه 27 آبان 1393
ساختمان کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز افتتاح گردید
با حضور معاون قوه قضاییه و رئیس ثبت اسناد و املاک کشور، ساختمان کانون سردفتران و دفتریاران استان البرز افتتاح گردید.
سه شنبه 27 آبان 1393
ارائه بیش از سی و یک میلیون خدمت ثبتی طی هفت ماه سال جاری
دکتر تویسرکانی : در هفت ماه گذشته ۳۱ میلیون و۵۲۷ هزار و ۸۷۴ مورد انواع خدمت ثبتی به مردم ارائه شده که در مقایسه با همین مدت در سال گذشته ۵۲ درصد رشد نشان می دهد.
سه شنبه 27 آبان 1393
ثبت الکترونیکی اسناد نظم حقوقی را در جامعه تحقق می بخشد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: حرکت به سمت ثبت نوین و فاصله گرفتن از شیوه های سنتی ،نظم حقوقی را در کشور افزایش خواهد داد.
دوشنبه 26 آبان 1393
سیاست سازمان ثبت ارائه خدمات ثبتی الکترونیکی با کیفیت بالاتر و هزینه کمتر است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر تثبیت مالکیت ها در حوزه اراضی و منابع طبیعی و ارتقاء خدمات ثبتی با استفاده از شیوه های الکترونیکی با کیفیت بهتر و هزینه کمتر و شفافیت اطلاعات تاکید کرد.
دوشنبه 26 آبان 1393
تثبیت مالکیت اراضی دولتی نیازمند توجه تمامی دستگاه های اجرایی متولی است
رئيس سازمان ثبت اسناد و املاک کشورتثبيت مالکيت اراضي دولتي و منابع طبيعي را منوط به توجه و همکاري دستگاه هاي اجرايي متولی صیانت از این عرصه ها دانست .
سه شنبه 20 آبان 1393
بازدید معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از نمایشگاه مطبوعات
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از غرفه خبرگزاری ها و روزنامه های مختلف در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بازدید کرد.
دوشنبه 19 آبان 1393
ثبت قریب هفت و نیم میلیون فقره انواع سند در دفاتر اسناد رسمی کشور در شش ماهه سال جاری
در شش ماهه نخست سال جاری 7 میلیون و 488 هزار و 920 فقره انواع سند رسمی با رشد 8 درصدی به نسبت مدت مشابه سال 92 در دفاتر اسناد رسمی کشور به ثبت رسیده است.
دوشنبه 19 آبان 1393
ثبت 28 هزار و 549 شرکت در شش ماهه نخست سال جاری
در شش ماه نخست سال 93 تعداد 28 هزار و 549 شرکت تعاونی و تجاری در اداره کل ثبت شرکتها و مؤسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 13 درصد کاهش داشته است.
دوشنبه 19 آبان 1393
انتزاع امور ثبتی برخی از روستاهای حوزه استان مرکزی و الحاق آن به استان همدان
امور ثبتی روستاهای قجر آب علیا و سفلی و گنجاب از حوزه ثبتی کمیجان استان مرکزی انتزاع و به دهستان کوه سرد شهرستان ملایر استان همدان الحاق یافت.
یکشنبه 18 آبان 1393
هشدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به عواقب انجام امور مربوط به ثبت شرکتها، موسسات، علائم تجاری و اختراعات از طریق دلالان و واسطه های غیرمجاز
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به عواقب انجام امور مربوط به ثبت شرکتها، موسسات، علائم تجاری و اختراعات از طریق دلالان و واسطه های غیرمجاز هشدار داد.
چهارشنبه 14 آبان 1393
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ ثبت یک هزار و 381 اختراع در شش ماهه نخست سال 1393 در کشور
در شش ماه نخست سال جاری یک هزار و 381 اختراع در اداره کل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با کاهش 13 درصدی به نسبت مدت مشابه سال قبل به ثبت رسیده است.
صفحه: 1 از 24