اخبار

چهارشنبه 8 مهر 1394
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی: دادستان کل کشور حادثه اخیر منا را پیگیری کند
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه از دادستان کل کشور خواست با هماهنگی و همکاری وزارت امور خارجه و رایزنی با کشورهای مسلمانی که در حادثه اخیر منا شهروندان خود را از دست داده اند، این مسئله را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری کند.
چهارشنبه 1 مهر 1394
سازمان ثبت اسناد و املاک کشوراعلام کرد: برگزاری آزمون انتصاب سردفتری طلاق از میان سردفتران ازدواج دارای شرایط
طی اطلاعیه ای سازمان ثبت اسناد و املاک کشوراعلام کرد، تعدادی از سردفتران ازدواج که شرایط مقرر در ماده 5 نظامنامه مربوط به انتخاب سران دفاتر ازدواج و طلاق را دارند از طریق برگزاری آزمون حضوری شفاهی (اختبار) به سردفتری طلاق منصوب می شوند.
چهارشنبه 1 مهر 1394
با حکم معاون رئیس قوه قضائیه؛ هاشم کارگر به عنوان معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور منصوب شد
طی حکمی از سوی دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، هاشم کارگر به عنوان معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت منصوب شد.
سه شنبه 17 شهریور 1394
امضای تفاهم نامه همکاری میان ایران و چین در زمینه مالکیت معنوی
تفاهم نامه همکاری بین مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و اداره مالکیت معنوی چین منعقد گردید.
دوشنبه 16 شهریور 1394
دیدارهیئت اعزامی از کشور چین با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در زمینه مالکیت معنوی
معاون اداره مالکیت معنوی چین در رأس هیئتی با معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 10 شهریور 1394
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ ثبت 16 هزار و 143 شرکت و 901 اختراع در چهار ماهه نخست امسال
در چهار ماهه نخست سال جاری 16 هزار و 143 شرکت با کاهش 13 درصدی به نسبت مدت مشابه سال گذشته در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
دوشنبه 9 شهریور 1394
خدمات ثبتی ارائه شده در دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق کشور در چهار ماهه نخست سال جاری
در چهار ماهه نخست امسال 4 میلیون و 119 هزار و 484 فقره انواع اسناد رسمی در دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور صادر شده است.
یکشنبه 8 شهریور 1394
ارائه 87 درصدی خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت الکترونیکی در چهار ماهه نخست امسال
در چهار ماهه نخست امسال 19 میلیون و 930هزار و 802 خدمت از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مردم ارائه شده که 87 درصد از این خدمات به صورت الکترونیکی بوده است.
سه شنبه 3 شهریور 1394
دکتر تویسرکانی: هرگونه خدشه بر ثبت رسمی عوارض جدی در حوزه های مختلف حقوقی، اقتصادی و اجتماعی برای کشور در پی دارد
اراده قانونگذار از ابتدا بر نقل و انتقال رسمی اموال منقول و غیر منقول بوده و هرگونه خدشه بر ثبت رسمی، عوارض جدی در حوزه های مختلف حقوقی، اقتصادی و اجتماعی برای کشور در پی دارد.
شنبه 31 مرداد 1394
سازمان کارآمد سازمانی است که در آن فساد و جرم نباشد و با متخلفین با تدبیر و قاطعیت برخورد شود
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور: سازمان کارآمد سازمانی است که در آن فساد و جرم نباشد و با مجرمین و متخلفین با تدبیر و قاطعیت برخورد شود و نقش حفاظت و اطلاعات در این راستا تعیین کننده است.
چهارشنبه 28 مرداد 1394
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: استفاده از فناوری های نوین در این سازمان از 20 میلیون مراجعه حضوری و 10 میلیون مکاتبه کاغذی کاسته است
دکتر تویسرکانی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان از ارائه 85 درصد خدمات این سازمان به صورت الکترونیکی خبر داد.
سه شنبه 27 مرداد 1394
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر برنامه ریزی دقیق جهت اجرای تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه توسعه ثبت رسمی
دکتر تویسرکانی: بندهای 66 و 67 سیاست های کلی برنامه ششم توسعه ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، که براي پنج سال آينده نقشه راه کشور را مشخص کرده است، بر توسعه ثبت رسمي و استحکام قراردادهاي مالکيت هاي معنوي تاکيد دارد که باید با تدابير مديريتي دقيق اجرایي شود.
دوشنبه 26 مرداد 1394
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر همکاری های منطقه ای در سطح کشورهای عضو اکو برای اعتلای حقوق مالکیت صنعتی
دکتر تویسرکانی: ما بر همکاری های منطقه ای در سطح اکو برای اعتلای حقوق مالکیت صنعتی تاکید داریم و با توجه به اهمیت همکاری بین سازمان همکاری اقتصادی(اکو) و سازمان جهانی مالکیت معنوی(وایپو)، امیدواریم که هرچه زودتر سند همکاری مربوطه امضا و اجرایی گردد.
یکشنبه 25 مرداد 1394
به میزبانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ نشست کمیته هماهنگی کشورهای عضو اکو در تهران برگزار می شود
سومین نشست دوره ای کمیته هماهنگی کشورهای عضو سازمان همکاری اقتصادی(اکو) در خصوص مالکیت صنعتی به میزبانی مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور فردا در تهران برگزار می شود.
پنجشنبه 22 مرداد 1394
معاون اول قوه قضائیه: عملکرد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال های اخیر بسیار موفق بوده است
عملکرد سازمان ثبت در سال های اخیر بسیار موفق بوده و علیرغم وجود برخی کمبودها در مقایسه با گذشته موفقیت های این سازمان کاملا محسوس می باشد.
شنبه 17 مرداد 1394
معارفه مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان مازندران
آئین تودیع و معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان مازندران با حضور دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و جمعی از مدیران ارشد استانی برگزار شد.
شنبه 17 مرداد 1394
تبریک روز خبرنگار توسط معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی پیامی به مناسبت هفدهم مرداد ماه ، روز خبرنگار را تبریک گفت.
پنجشنبه 15 مرداد 1394
معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: دو بند از سیاست های برنامه ششم توسعه که از سوی مقام معظم رهبری ابلاغ شده است به خدمات و وظایف این سازمان برمی گردد که می تواند به عنوان کلید طلایی در جهت توسعه ثبت رسمی در کشور باشد
با حضور دکتر تویسرکانی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، مسئولین قضایی و استانی، استان سمنان ولی الله عبدی کمیشانی به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان سمنان منصوب شد.
پنجشنبه 15 مرداد 1394
بررسی موضوع الحاق ایران به اتحادیه جهانی سردفتران در دیدار نایب رئیس این اتحادیه با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
در دیدار نایب رییس اتحادیه جهانی سردفتران و نایب رییس اتحادیه سردفتران اتحادیه اروپا با دکتر تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تهران، موضوع الحاق ایران به اتحادیه جهانی سردفتران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
چهارشنبه 14 مرداد 1394
دکتر تویسرکانی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: اقدامات پیشگیرانه سازمان ثبت در سال های اخیر نوعی سرمایه گذاری است
اقداماتی از نوع فعالیت های پیشگیرانه در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال های اخیر اقدامات مصرفی و هزینه محسوب نمی شود و نوعی سرمایه گذاری است.
صفحه: 1 از 28