اخبار

دوشنبه 7 مهر 1393
دیدار نمایندگان تعدادی ازکشورهای شرکت کننده در اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی در ژنو با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
هیئت های اعزامی تعدادی از کشورهای مختلف حاضر در پنجاه و چهارمین جلسه مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی(وایپو) در حاشیه این اجلاس در ژنو با دکتر تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار و گفت و گو کردند.
دوشنبه 7 مهر 1393
در دیدار معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با رئیس سازمان جهانی مالکیت معنوی مطرح گردید؛ پیشنهاد تأسیس دفتر منطقه ای سازمان جهانی مالکیت معنوی در ایران
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رئیس سازمان جهانی مالکیت معنوی ((وایپو)) در ژنو دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 2 مهر 1393
در گرامیداشت هفته دفاع مقدس پایگاه مقاومت بسیج اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران افتتاح شد
طی مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده و اعضای شورای فرماندهی مرکز بسیج قوه قضائیه، فرمانده و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مدیرکل و روسای واحدهای ثبتی استان تهران، پایگاه مقاومت بسیج اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران افتتاح شد.
چهارشنبه 2 مهر 1393
توسط رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور صورت گرفت؛ تشریح اقدامات موثر ایران در زمینه توسعه و رشد حقوق مالکیت معنوی در اجلاس مجمع عمومی «وایپو» در ژنو
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و چهارمین اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی (wipo) در ژنو سوئیس شرکت کرده است، اقدامات موثر ایران در زمینه توسعه و رشد حقوق مالکیت معنوی را تشریح کرد.
شنبه 29 شهریور 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: بسیج حافظ شعائر و دکترین انقلاب اسلامی است
انقلاب اسلامی در بخش های متعدد با دکترین و شعار های نو و جدید وارد عرصه شد و هدف بسیج حفظ این شعائر است.
جمعه 28 شهریور 1393
آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد
آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور روز جمعه مورخ 1393/6/28 در تهران و ۷ استان کشور برگزار گردید.
سه شنبه 25 شهریور 1393
ثبت 232 اختراع در مرداد ماه سال جاری
232 اختراع در مرداد ماه سال جاری در اداره کل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
سه شنبه 18 شهریور 1393
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر استفاده سردفتران اسناد رسمی و ازدواج و طلاق از ظرفیت های ایجاد شده در جهت رضایتمندی مردم
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق اصفهان بر استفاده سردفتران از ظرفیت های ایجاد شده در جهت رضایتمندی مراجعین تاکید کرد.
سه شنبه 18 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی در جمع روسا و کارشناسان واحدهای ثبتی استان اصفهان عنوان کرد: امروز سازمان ثبت مورد توجه مسئولان نظام است
دکتر احمد تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع روسای واحدهای ثبتی استان اصفهان گفت: تحولات چشمگیر در فرآیندها و ارایه خدمات ثبتی نشان از زحمات و تلاش مجموعه کارکنان و مدیران در جهت پیشبرد اهداف سازمان در سراسر کشور دارد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
تأکید امام جمعه اصفهان بر شناسایی موقوفات این استان با کمک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بر نقش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر شناسایی موقوفات در این استان تأکید کرد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
دیدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضرت آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با حضرت آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید در اصفهان دیدار کرد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
آمادگی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای کمک به وصول معوقات بانکی
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار استاندار اصفهان با وی از آمادگی این سازمان برای کمک به وصول معوقات بانکی خبر داد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
تقدیر نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که به این استان سفر کرده است از عملکرد این سازمان طی سال های اخیر تقدیر کردند.
دوشنبه 17 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی: منویات و رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری نقشه راه دستگاه قضایی است
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شورای قضایی استان اصفهان گفت : منویات و رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نقشه راه و هدف دستگاه قضایی است.
یکشنبه 16 شهریور 1393
با حضور معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان مبارکه افتتاح شد
با حضور دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مقامات محلی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس و مدیرکل و کارکنان ثبت استان اصفهان، ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان مبارکه افتتاح گردید.
یکشنبه 16 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی: رضایتمندی مراجعین، نقطه مطلوب سازمان ثبت است
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در جمع مقامات محلی و کارکنان واحد ثبتی نجف آباد، نقطه مطلوب مدنظر این سازمان را رضایتمندی مراجعین و مردم اعلام کرد.
یکشنبه 16 شهریور 1393
بازدید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اداره ثبت اسناد و املاک نجف آباد
معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در رأس هیئتی به استان اصفهان سفر کرده است، از اداره ثبت اسناد و املاک نجف آباد بازدید کرد.
یکشنبه 16 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه بیان کرد: لزوم اشراف دستگاههای متولی بیت المال به حد و حدود اراضی تحت مالکیت خود
وظیفه ذاتی برخی از دستگاهها، نظارت و حفاظت از اراضی است و این دستگاه ها می بایست حد و حدود اراضی تحت مالکیت خود را بدانند.
شنبه 15 شهریور 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: نظم بخشی به مالکیت ها باعث جلوگیری از تحمیل هزینه های گزاف به کشور می شود
تویسرکانی: امیدواریم با اجرای طرح کاداستر پوششی، ضمن جلوگیری از تحمیل هزینه های گزاف به کشور و ایجاد نظم در این بخش، ثبت املاک و اراضی نیز هویتی یکپارچه پیدا کند.
شنبه 15 شهریور 1393
عدم ثبت رسمی و به موقع معاملات باعث ناهنجاری های اجتماعی و قضایی می شود
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور : عدم ثبت رسمی و به موقع معاملات باعث ناهنجاری های اجتماعی و قضایی می شود و باید با فرهنگ سازی گسترده و تشویق مردم به ثبت رسمی معاملات در دفاتر اسناد رسمی از ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری کنیم.
صفحه: 1 از 22