اخبار

یکشنبه 9 شهریور 1393
صدور بیش از 880 هزار سند مالکیت کاداستری در چهار ماهه سال جاری
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: 880 هزار و 987 سند مالکیت در چهار ماهه امسال صادر شده که 99/9 درصد آن سند کاداستری(حدنگار) بوده است.
چهارشنبه 5 شهریور 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد؛ اعلام پیامکی خلاصه سند به دارندگان سند رسمی
از هفته آینده، شماره تلفن همراه دارندگان سند رسمی در متن اسناد رسمی تنظیمی درج خواهد شد و خلاصه سند از طریق پیام کوتاه برای دارندگان سند ارسال می شود.
چهارشنبه 5 شهریور 1393
تخصیص بیش از یک میلیون و 700 هزار شناسه ملی به اشخاص حقوقی
مدیر کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری سازمان ثبت اسناد واملاک کشور از تخصیص بیش از یک میلیون و 700 هزار شناسه ملی به اشخاص حقوقی خبرداد.
یکشنبه 26 مرداد 1393
"میزان" رسانه دستگاه قضایی شد
خبرگزاری رسمی قوه قضائیه با عنوان «میزان» از صبح یکشنبه رسما کار خود را آغاز کرد.
شنبه 25 مرداد 1393
انتصاب مجدد آیت الله آملی لاریجانی به ریاست قوه قضائیه
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در اجرای اصل صد و پنجاه و هفت قانون اساسی، با صدور حکمی آیت الله حاج شیخ صادق آملی لاریجانی را برای یک دوره ی دیگر، به ریاست قوه قضائیه منصوب کردند.
سه شنبه 21 مرداد 1393
استخدام در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیازخود و بر اساس مجوز معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهور نیروی پیمانی استخدام می کند.
دوشنبه 20 مرداد 1393
رشد 44 درصدی ارائه خدمات ثبتی در سه ماهه اول سال 93 در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور : در سه ماهه نخست سال جاری 11میلیون و 904 هزار و 727 خدمت ثبتی به متقاضیان ارائه شده که در مقایسه با سه ماهه اول سال گذشته 44 درصد افزایش داشته است.
چهارشنبه 15 مرداد 1393
پیام تبریک دکتر تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور به مناسبت روز خبرنگار
سوگند به قلم و آنچه می نگارد
سه شنبه 14 مرداد 1393
ارائه 83 درصد خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت الکترونیکی در سه ماهه اول سال 93
83 درصد از مجموع خدمات ثبتی ارائه شده در سه ماهه نخست سال جاری در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت الکترونیک ارایه شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 273 درصد رشد داشته است.
دوشنبه 6 مرداد 1393
معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد؛رفع نقص تجهیزات سخت افزاری سامانه پرداخت الکترونیک وجوه در دفاتر اسناد رسمی از سوی بانک ملی
محمد مهدی انجم شعاع معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: بنابر اعلام مسئولین بانک ملی، اختلال ایجاد شده در سامانه پرداخت الکترونیک وجوه در دفاتر اسناد رسمی که در هفته های گذشته باعث مشکلاتی در ارائه خدمات به مردم در دفاتر اسناد رسمی شده بود، رفع شده است.
چهارشنبه 1 مرداد 1393
بیانیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز جهانی قدس
سازمان ثبت اسناد واملاک کشور به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه صادر کرد.
شنبه 21 تیر 1393
تقدیر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس از اقدامات سالهای اخیر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، از اقدامات صورت گرفته در این سازمان در پنج ساله اخیر تشکر و قدردانی کرد.
چهارشنبه 18 تیر 1393
معرفی سامانه های الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور(7)؛ سامانه خدمات الکترونیک حوزه اجرای مفاد اسناد رسمی
سامانه خدمات الکترونیکی حوزه اجرای مفاد اسناد رسمی به منظور استانداردسازی و اصلاح فرآیند اجرای مفاد اسناد رسمی لازم الاجرا طراحی و تولید گردید و از سال 92 در کلیه واحدهای ثبتی استقرار یافت.
سه شنبه 17 تیر 1393
معرفی سامانه های الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور(6)؛ سامانه ثبت الکترونیک درخواست صدور سند مالکیت در اجرای قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمانهای فاقد سند رسمی
پرداخت اینترنتی هزینه ها، امکان اتصال به سامانه پیامک، امکان اطلاع کاربر از اقدامات پرونده و تسریع در رفع مشکلات پرونده با امکان پیغام دهی به کاربر از ویژگی ها و دستاوردهای این سامانه است.
دوشنبه 16 تیر 1393
انتقاد معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از تداوم روند اختلال در سیستم دستگاههای کارتخوان ( POS) بانک ملی در دفاتر اسناد رسمی
محمد مهدی انجم شعاع معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، اختلال در سیستم دستگاههای کارتخوان ( POS) در دفاتر اسناد رسمی از سوی بانک ملی و ارائه سرویس های ناقص را باعث ایجاد نارضایتی و مشکلات فراوان برای مردم اعلام کرد.
یکشنبه 15 تیر 1393
اصلاحیه دستورالعمل اجرایی طرح سامانه پرداخت الکترونیکی وجوه در دفاتر اسناد رسمی ابلاغ شد
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پی تداوم روند اختلال در سیستم دستگاههای کارتخوان (pos ) بانک ملی در دفاتر اسناد رسمی، اصلاحیه ای در رابطه با دستورالعمل اجرایی طرح سامانه الکترونیکی وجوه در دفاتر اسناد رسمی صادر و ابلاغ کرد.
شنبه 14 تیر 1393
اطلاعیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در خصوص اختلال در سیستم دستگاههای کارتخوان بانک ملی در دفاتر اسناد رسمی
متن اطلاعیه روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پیرو اعتراضات واصله در خصوص اختلال در سیستم دستگاههای کارتخوان ( POS) در دفاتر اسناد رسمی بدین شرح است:
چهارشنبه 11 تیر 1393
معرفی سامانه های الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور(5)؛ سامانه ثبت الکترونیک وقایع ازدواج و طلاق
ارتباط برخط با پايگاه اطلاعات هویتی اشخاص حقیقی ثبت احوال، پایگاه اطلاعات سردفتران و پایگاه اطلاعات بخشنامه های ثبتی از ویژگی های مهم سامانه ثبت الکترونیک وقایع ازدواج و طلاق می باشد.
دوشنبه 9 تیر 1393
صدور حدود 7 میلیون سند کاداستری(حدنگار) در سراسر کشور
معاون امور املاک سازمان ثبت اسناد و املاک کشورگفت : از سال 89 تاکنون حدود 7 میلیون سند کاداستر در سراسر کشور صادر شده است.
دوشنبه 9 تیر 1393
معرفی سامانه های الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور(4)؛ سامانه جامع مالکیت صنعتی
حذف مراجعات حضوري، تضمين سلامت اداري در حوزه مالکيت صنعتي و راستي آزمايي اطلاعات هويتي اشخاص حقيقي و حقوقي با استعلام برخط از دستاوردهای مهم سامانه جامع مالکیت صنعتی است.
صفحه: 1 از 21