اخبار

دوشنبه 28 مهر 1393
رییس قوه قضاییه: سرمنشأ مشکلات در دستگاه قضایی کمبود نیروی انسانی کارآمد است
رییس قوه قضاییه سرمنشأ مشکلات در دستگاه قضایی را «کمبود نیروی انسانی کارآمد» دانست و گفت: بخشی از پرورش نیروی انسانی کارآمد در قوه قضاییه از طریق توجه به اخلاق حرفه ای و بهداشت روان کارکنان امکانپذیر است.
شنبه 26 مهر 1393
رهبر معظم انقلاب: شتاب رشد علمی کشور نباید به هیچ بهانه‌ای کاهش یابد
رهبر معظم انقلاب اسلامی در آستانه آغاز دوره جدید شورای عالی انقلاب فرهنگی، با صدور حکمی، بر مدیریت راهبردی چالش‌های حوزه فرهنگ تأکید کردند.
چهارشنبه 23 مهر 1393
در جلسه مسئولان عالی قضایی؛ آیت الله آملی لاریجانی شهادت فرماندهان ناجا را تسلیت گفت
رییس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی با تقدیر از تلاش تلاشگران نیروی انتظامی شهادت فرماندهان و ماموران ناجا را تسلیت گفت.
سه شنبه 22 مهر 1393
رهبر معظم انقلاب در دیدار اقشار مختلف مردم به‌مناسبت عید غدیر خم: "داعش" ابزار آمریکا برای افزایش دشمنی مسلمانان با یکدیگر است/ ادعای مبارزه با داعش واقعی نیست
امام خامنه‌ای بروز جریان تکفیری را حاصل برنامه ریزی مستکبران برای ایجاد اختلاف میان مسلمانان خواندند و تأکید کردند: آنها القاعده و داعش را برای تفرقه و «مقابله با جمهوری اسلامی» ایجاد کردند اما اکنون دامن خودشان را گرفته است.
یکشنبه 20 مهر 1393
مراسم بزرگداشت عید غدیرخم در سازمان ثبت برگزار شد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشورطی سخنانی در مراسم جشن عید سعید غدیرخم در جمع کارکنان این سازمان گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور طی سالهای اخیر توانسته است خود را بعنوان نماد تحول و نوگرایی در میان دستگاههای اجرایی به کشور بشناساند.
یکشنبه 20 مهر 1393
در مراسم سالگرد تاسیس سازمان بازرسی عنوان شد؛ انتقاد آیت‌الله آملی لاریجانی از بزرگنمایی مفاسد/بازرسان ضمن حفظ حرمت مسئولین باب تسامح را در کارشناسی‌ها باز نکنند
خبرگزاری میزان:رییس قوه قضاییه در مراسم سالگرد تاسیس سازمان بازرسی کل کشور اظهار داشت: براساس اصل 174 قانون اساسی حق نظارت قوه قضاییه نسبت به حسن جریان امور و اجرای صحیح قوانین در دستگاه های اجرایی با ایجاد سازمانی تحت عنوان سازمان بازرسی کل کشور زیر نظر قوه قضاییه به وجود آمده است.
یکشنبه 20 مهر 1393
انتصابات جدید در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
طی احکام جداگانه ای از سوی دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مدیران کل « دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی»، « دفتر تشکیلات و بهبود روشها» و « امور اسناد و سردفتران» این سازمان منصوب شدند.
شنبه 19 مهر 1393
تلاش در جهت توسعه ثبت رسمی باعث ارتقاء نظم عمومی جامعه و کاهش هزینه ها خواهد شد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: امور ثبتی از جمله امور حاکمیتی است و بر این اساس هرچه بیشتر در زمینه توسعه ثبت رسمی تلاش شود به طور قطع در زمینه حاکمیت نظم عمومی در جامعه حرکت شده و هزینه های کمتری پرداخت می شود.
شنبه 19 مهر 1393
سامانه ی ثبت الکترونیکی اسناد رسمی یک ساله شد
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مشهد، آمار اسناد ثبت شده در سامانه ثبت الکترونیک اسناد رسمی (ثبت آنی) را از زمان راه اندازی این سامانه طی یک سال اخیر اعلام کرد.
دوشنبه 7 مهر 1393
دیدار نمایندگان تعدادی ازکشورهای شرکت کننده در اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی در ژنو با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
هیئت های اعزامی تعدادی از کشورهای مختلف حاضر در پنجاه و چهارمین جلسه مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی(وایپو) در حاشیه این اجلاس در ژنو با دکتر تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دیدار و گفت و گو کردند.
دوشنبه 7 مهر 1393
در دیدار معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با رئیس سازمان جهانی مالکیت معنوی مطرح گردید؛ پیشنهاد تأسیس دفتر منطقه ای سازمان جهانی مالکیت معنوی در ایران
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رئیس سازمان جهانی مالکیت معنوی ((وایپو)) در ژنو دیدار و گفتگو کرد.
چهارشنبه 2 مهر 1393
در گرامیداشت هفته دفاع مقدس پایگاه مقاومت بسیج اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران افتتاح شد
طی مراسمی به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده و اعضای شورای فرماندهی مرکز بسیج قوه قضائیه، فرمانده و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مدیرکل و روسای واحدهای ثبتی استان تهران، پایگاه مقاومت بسیج اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران افتتاح شد.
چهارشنبه 2 مهر 1393
توسط رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور صورت گرفت؛ تشریح اقدامات موثر ایران در زمینه توسعه و رشد حقوق مالکیت معنوی در اجلاس مجمع عمومی «وایپو» در ژنو
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در پنجاه و چهارمین اجلاس مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی (wipo) در ژنو سوئیس شرکت کرده است، اقدامات موثر ایران در زمینه توسعه و رشد حقوق مالکیت معنوی را تشریح کرد.
شنبه 29 شهریور 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: بسیج حافظ شعائر و دکترین انقلاب اسلامی است
انقلاب اسلامی در بخش های متعدد با دکترین و شعار های نو و جدید وارد عرصه شد و هدف بسیج حفظ این شعائر است.
جمعه 28 شهریور 1393
آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد
آزمون استخدامی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور روز جمعه مورخ 1393/6/28 در تهران و ۷ استان کشور برگزار گردید.
سه شنبه 25 شهریور 1393
ثبت 232 اختراع در مرداد ماه سال جاری
232 اختراع در مرداد ماه سال جاری در اداره کل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
سه شنبه 18 شهریور 1393
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر استفاده سردفتران اسناد رسمی و ازدواج و طلاق از ظرفیت های ایجاد شده در جهت رضایتمندی مردم
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق اصفهان بر استفاده سردفتران از ظرفیت های ایجاد شده در جهت رضایتمندی مراجعین تاکید کرد.
سه شنبه 18 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی در جمع روسا و کارشناسان واحدهای ثبتی استان اصفهان عنوان کرد: امروز سازمان ثبت مورد توجه مسئولان نظام است
دکتر احمد تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع روسای واحدهای ثبتی استان اصفهان گفت: تحولات چشمگیر در فرآیندها و ارایه خدمات ثبتی نشان از زحمات و تلاش مجموعه کارکنان و مدیران در جهت پیشبرد اهداف سازمان در سراسر کشور دارد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
تأکید امام جمعه اصفهان بر شناسایی موقوفات این استان با کمک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بر نقش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر شناسایی موقوفات در این استان تأکید کرد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
دیدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضرت آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با حضرت آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید در اصفهان دیدار کرد.
صفحه: 1 از 22