اخبار

اخبار

شنبه 25 دی 1395
تفاهم برای تدوین برنامه عملیاتی مشترک جهت مستندسازی اراضی ملی و زراعی کشور
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: تثبیت مالکیت اراضی دولتی تحت سیستم کاداستر به تعامل و همکاری سازمان های متولی امرزمین ارتباط دارد.
دوشنبه 20 دی 1395
پیام تسلیت معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی
دکتر تویسرکانی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور متن پیام تسلیت دکتر تویسرکانی به این شرح است:
سه شنبه 7 دی 1395
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد؛ حذف دفتر کاغذی گواهی امضاء در آینده نزدیک از دفاتر اسناد رسمی
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در همایش گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی، از حذف دفتر سنتی گواهی امضاء در دفاتر اسناد رسمی و آغاز به کار الکترونیکی این دفتر در دهه فجر امسال خبر داد.
دوشنبه 29 آذر 1395
معرفی آخرین دستاوردهای حوزه نرم افزاری و فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ
آخرین دستاوردهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حوزه نرم افزار و فن آوری اطلاعات در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیونر و تجارت الکترونیکی ( الکامپ ) در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.
چهارشنبه 24 آذر 1395
امضاء تفاهم نامه همکاری بین مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک و اداره ثبت اختراع و علایم تجاری دانمارک
یادداشت تفاهم همکاری بین مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جمهوری اسلامی ایران و اداره ثبت اختراع و علایم تجاری دانمارک منعقد شد.
چهارشنبه 24 آذر 1395
انتزاع و الحاق ثبتی در استان های زنجان و آذربایجان غربی
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با انتزاع امور ثبتی روستاهای آرپاچائی ، آق اطاق، جداقیه و عربشاه از حوزه ثبتی شهرستان ماه نشان و الحاق به دهستان تخت سلیمان شهرستان تکاب موافقت کرد.
دوشنبه 22 آذر 1395
برگزاری آئین معارفه مدیرکل جدید ثبت اسناد واملاک استان خوزستان
آئین تکریم و معارفه مدیران کل سابق و جدید ثبت اسناد و املاک استان خوزستان با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، اعضای شورای قضایی و جمعی از مدیران ارشد استان برگزار شد.
یکشنبه 21 آذر 1395
دستگاه های اجرایی متولی زمین برای ثبت اطلاعات املاک خود در سامانه جامع کاداستر تا پایان سال جاری فرصت دارند
معاون امور املاک و کاداستر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت : برابر قانون جامع حدنگار دستگاه های اجرایی متولی زمین برای سند دار کردن املاک خود تا پایان سال 95 فرصت دارند تا نسبت به ثبت اطلاعات املاک خود در سامانه جامع کاداستر اقدام نمایند.
شنبه 20 آذر 1395
امضای تفاهم نامه همکاری مالکیت معنوی میان ایران و ایتالیا
جمهوری اسلامی ایران و ایتالیا در زمینه مالکیت معنوی تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
چهارشنبه 17 آذر 1395
انتزاع و الحاق ثبتی در استان مرکزی و همدان
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با انتزاع امور ثبتی روستای گل تپه از توابع حوزه ثبتی شهرستان ساوه و الحاق به دهستان درجزین علیا از توابع شهرستان رزن موافقت کرد.
چهارشنبه 17 آذر 1395
انتزاع و الحاق ثبتی در استان گیلان
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با انتزاع امور ثبتی روستاهای دافسار و کوزان از حوزه ثبتی شهرستان فومن و الحاق به شهرستان رشت و شفت موافقت کرد.
یکشنبه 14 آذر 1395
برگزاری آئین تکریم و معارفه مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خراسان رضوی و معاون املاک و اراضی آستان قدس رضوی
با حضوردکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مرتضی بختیاری قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی و جمعی ازمسئولین استان، آئین تکریم ومعارفه معاون املاک و اراضی آستان قدس و مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان خراسان رضوی برگزار شد.
شنبه 6 آذر 1395
برگزاری همایش فرماندهان بسیج قوه قضائیه با حضور آیت آلله آملی لاریجانی
همزمان با هفته بسیج ، همایش فرماندهان و مسئولین بسیج قوه قضائیه با حضور آیت آلله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه برگزار شد .
چهارشنبه 19 آبان 1395
برگزاری گردهمایی آموزشی نمایندگان حقوقی ستاد و ادارات کل ثبت اسناد واملاک سراسر کشور
دومین گردهمایی آموزشی نمایندگان حقوقی ستاد و ادارات کل ثبت اسناد و املاک سراسر کشور در محل سالن همایش های سازمان ثبت اسناد برگزار شد.
یکشنبه 16 آبان 1395
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت : تکمیل چرخه خلاقیت زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی خواهد بود
تویسرکانی : تکمیل چرخه خلاقیت زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور خواهد بود تا آثار فعالیت های آن حوزه بیش از پیش موثر و قابل لمس باشد.
شنبه 15 آبان 1395
دکتر تویسرکانی: توجه به اقتصاد مقاومتی زمینه ساز حفظ استقلال، استکبار ستیزی و اقتدار کشور خواهد شد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تبیین نقش این سازمان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از پارامترهای مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی توجه به ظرفیت ها و منابع و توانمندی داخلی است.
پنجشنبه 13 آبان 1395
دکتر تویسرکانی: تحولات ثبتی سال های اخیر یک عزم ملی بود که آثار و برکات آن در آینده بیشتر احساس خواهد شد
تحولات انجام گرفته در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بویژه در بخش دفاتر اسناد رسمی یک عزم ملی بوده است که آثار و برکات آن در آینده از سوی جامعه بیشتر احساس خواهد شد.
پنجشنبه 13 آبان 1395
دیدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان
دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دومین روز از سفر خود به استان کرمان با آیت الله جعفری نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان دیدار کرد.
پنجشنبه 13 آبان 1395
آغاز عملیات احداث ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک منطقه دو شهر کرمان
توسط دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، کلنگ احداث ساختمان اداره ثبت اسناد و املاک منطقه دو کرمان به زمین زده شد.
پنجشنبه 13 آبان 1395
تقدیر معاون رئیس قوه قضائیه از هم افزایی و همدلی دستگاههای اجرایی و قضایی استان کرمان
دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جلسه شورای قضایی استان کرمان که با حضور استاندار، رئیس کل دادگستری و اعضای ذیربط برگزار شد، از هم افزایی و همدلی دستگاه های اجرایی و قضایی استان کرمان تقدیر و آن را الگوی مناسبی برای تعامل دستگاهها عنوان کرد.
صفحه: 1 از 35