اخبار

سه شنبه 6 مرداد 1394
ثبت بیش از 11 هزار و 500 شرکت در سه ماهه اول سال جاری
در سه ماهه اول امسال 11 هزار و 513 شرکت در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
دوشنبه 5 مرداد 1394
رئیس قوه قضاییه: توافق صورت گرفته مسیری برای تسهیل دسترسی به نقاط امنیتی و نظامی نشود/ سازمان بازرسی کل کشور دستگاههای متولی را مواخذه کند که چرا مانع تخریب محیط زیست نمی شوند
آیت الله آملی لاریجانی خواستار ارزیابی توافق و جمع بندی مذاکرات هسته ای مبتنی بر مصالح ملی و فارغ از نگاه های سیاسی و جناحی شد و گفت: پذیرش حق غنی سازی و فعالیت هسته ای صلح آمیز ایران از سوی آمریکا و کشورهای استکباری یک گام رو به جلو برای ایران بوده است.
یکشنبه 21 تیر 1394
انتزاع و الحاق ثبتی در دو استان کشور
با موافقت معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، امور ثبتی روستای تیره از استان قزوین منتزع و به استان مرکزی ملحق گردید.
شنبه 20 تیر 1394
وصول قریب به یک هزارو 250 اظهارنامه اختراع در خرداد ماه امسال توسط مرکز مالکیت معنوی
در خرداد ماه امسال تعداد یک هزار و 211 اظهارنامه اختراع ایرانی و 36 اظهارنامه اختراع خارجی توسط مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور پذیرش گردید.
دوشنبه 8 تیر 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور : همه ظرفیت های سازمانی باید در مسیر خدمت رسانی بهتر به مردم قرار گیرد
دکتر تویسرکانی گفت : منابع انسانی، تشکیلات و ابزارهای سازمانی باید در مسیر ارائه خدمت بهتر به مردم و رضایتمندی جامعه قرار داشته باشد.
دوشنبه 8 تیر 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: پیش فروش ساختمان فقط از طریق سند رسمی صورت می گیرد
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اعلام اجرایی شدن قانون پیش فروش ساختمان، از الزامی بودن تنظیم سند رسمی در دفاتر اسناد رسمی جهت پیش فروش ساختمان خبر داد.
شنبه 6 تیر 1394
انتزاع و الحاق ثبتی در دو استان کشور
با موافقت معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، امور ثبتی روستای هشتیکه از استان گلستان منتزع و به استان مازندران ملحق گردید.
چهارشنبه 3 تیر 1394
آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی: همه مسئولان قضایی برای خدمت به مردم و جلب رضایت آنان گام بردارند
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه مسئولان، قضات و کارکنان دستگاه قضایی را به استمرار انجام وظایف قانونی خود همراه با صلابت و قاطعیت و پرهیز از توجه به فشارها و برخی اعمال نفوذها فراخواند.
یکشنبه 31 خرداد 1394
برنامه های هفته قوه قضاییه از سوی معاون اول قوه قضاییه تشریح شد
سخنگوی قوه قضاییه در نشست خود با خبرنگاران برنامه های هفته قوه قضاییه را تشریح کرد.
یکشنبه 24 خرداد 1394
با اعلام رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ اخذ الکترونیکی اثر انگشت صاحبان سند در دفاتر اسناد رسمی آغاز شد
اخذ الکترونیکی اثر انگشت متعاملین در تنظیم سند رسمی جهت ذخیره سازی در سامانه الکترونیک اسناد رسمی با اعلام معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دفاتر اسناد اسناد رسمی و واحدهای ثبتی استان زنجان آغاز شد.
سه شنبه 19 خرداد 1394
برگزاری کارگاه مدیریت مالکیت فکری در کسب و کار شرکت های تجاری با همکاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
کارگاه مدیریت مالکیت فکری در کسب و کار شرکتهای کوچک و متوسط تجاری با همکاری مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و پارک علم و فناوری پردیس برگزار گردید.
سه شنبه 12 خرداد 1394
با حضور معاون قوه قضائیه؛ مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک استان خوزستان معرفی گردید
با حضور دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، استاندار، رئیس کل دادگستری و جمعی از مسئولان اجرایی و قضایی استان خوزستان ، عبدالحسین رامشی به عنوان مدیرکل ثبت اسناد و املاک این استان معرفی گردید.
دوشنبه 11 خرداد 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: افزایش اعتماد در حوزه سردفتری از اولویت های سازمان ثبت بوده است
دکترتویسرکانی:هم اکنون افزایش اعتماد در حوزه سردفتری حاصل شده است.
دوشنبه 11 خرداد 1394
تأکید نماینده ولی فقیه در استان فارس بر نقش موثر سازمان ثبت اسناد و املاک در جامعه
آیت الله ایمانی بر نقش موثر سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در ابعاد مختلف در جامعه تاکید کرد.
یکشنبه 10 خرداد 1394
با حضور دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه: مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان فارس معرفی گردید
با حضور دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ، مسئولان و مدیران قضایی و اجرایی استان، مهدی اقبال به عنوان مدیر کل جدید ثبت اسناد و املاک استان فارس معرفی گردید.
چهارشنبه 23 اردیبهشت 1394
گسترش همکاری های سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری در زمینه ثبت شرکت های تجاری و مالکیت های معنوی
در دیدار دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و مهندس اکبر ترکان مشاور ارشد رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی، بر گسترش همکاری های دو طرف در زمینه تثبیت مالکیت های مادی و معنوی در مناطق آزاد و ایجاد رویه های واحد ثبتی تاکید شد.
شنبه 19 اردیبهشت 1394
تبادل تفاهم نامه تثبیت مالکیت اراضی فی مابین سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و وزارت نیرو
تفاهم نامه حفظ و حراست از اراضی در اختیار وزارت نیرو و مستند سازی و تثبیت مالکیت آنها، با حضور امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور، فی مابین دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و چیت چیان وزیر نیرو مبادله شد.
شنبه 19 اردیبهشت 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: کم کاری برخی دستگاه های متولی حراست از اراضی عامل مهمی در افزایش زمین خواری بوده است
علیرغم اینکه قانونگذار برای تمامی اراضی ملی دستگاه های متولی را مشخص کرده اما برخی دستگاهها که وظیفه حراست از این اراضی را به عهده داشته اند به درستی و در زمان مناسب به وظایف مصوب خود عمل نکرده اند و این امر عامل مهمی در افزایش زمین خواری بوده است.
شنبه 19 اردیبهشت 1394
دکتر تویسرکانی خبر داد: پیشتازی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در نوسازی فرآیندها و بهره گیری از فناوری های مدرن در سال 93
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در زمینه نوسازی فرآیندها و بهره گیری از فناوریهای نوین در سال 93 جزو دستگاههای پیشتاز بودیم .
یکشنبه 13 اردیبهشت 1394
معاون سازمان جهانی مالکیت معنوی: متولی بودن قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران در امر مالکیت صنعتی، فرصتی بی نظیر برای حمایت از این حقوق است
آنه لیر معاون سازمان جهانی مالکیت معنوی (وایپو) در دیدار با دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، حمایت قوه قضائیه از این حقوق در ایران و متولی بودن سازمان ثبت اسناد و املاک در این امر را فرصتی بی نظیر برای حمایت و توسعه حقوق مالکیت صنعتی در ایران عنوان کرد.
صفحه: 1 از 27