اخبار

اخبار

سه شنبه 4 آبان 1395
رئیس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد : عدم آشنایی شرکت های دانش بنیان با حقوق مالکیت معنوی تهدیدی جدی است
عدم آشنایی شرکتهای دانش بنیان با مباحث حقوق مالکیت معنوی تهدیدی جدی برای آنها به شمار می رود چرا که ممکن است دارایی های فکری آنها مورد سوء استفاده فرصت طلبان قرار گیرد.
شنبه 1 آبان 1395
انتزاع و الحاق ثبتی در استان اردبیل
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با انتزاع امور ثبتی روستاهای آرخازلو ، قره حسنلو ، جابلو ، قره تپه و میرزا رحیم لو از حوزه ثبتی شهرستان اردبیل و الحاق به شهرستان نمین موافقت کرد.
چهارشنبه 28 مهر 1395
با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور؛ نشست حقوقی – کاربردی موسسه عالی علمی کاربردی قوه قضائیه برگزار شد
نشست حقوقی – کاربردی موسسه عالی علمی کاربردی قوه قضائیه با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور وبرخی از صاحب نظران حقوقی و قضائی برگزار شد .
سه شنبه 13 مهر 1395
اعلام مواضع رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پنجاه و ششمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی
پنجاه و ششمین نشست سالانه مجمع عمومی سازمان جهانی مالکیت معنوی با حضور نمایندگان 189 کشور با دستور کار مشخص در شهرژنو برگزار شد.
سه شنبه 6 مهر 1395
رئیس قوه قضاییه: جمعیت زندانیان زیبنده جمهوری اسلامی نیست
آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به دستورالعمل ساماندهی زندانیان، از روسای دادگستری ها و دادستان های سراسر کشور خواست که هر چه سریعتر نسبت به اجرای این دستورالعمل اقدام کنند و اظهار کرد که این جمعیت زندانیان زیبنده جمهوری اسلامی ایران نیست.
شنبه 13 شهریور 1395
رئیس سازمان ثبت اسناد : خدمات دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق باعث پیشگیری از بی نظمی حقوقی در جامعه می شود
جامعه امروزی بدون ثبت رسمی و وجود دفاتر اسناد رسمی و ازدواج باعث آشفتگی و بی نظمی خواهد بود.
پنجشنبه 11 شهریور 1395
با حضور رییس قوه قضاییه در مشهد، بهره برداری از دفتر الکترونیک اسناد در دفاتر اسناد رسمی کشور آغاز شد
بهره برداری از دفتر الکترونیک اسناد در دفاتر اسناد رسمی در کشور در اجرای ماده 7 قانون جامع حدنگار( کاداستر) طی مراسمی با حضور آیت اله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه در مشهد آغاز گردید.
دوشنبه 8 شهریور 1395
با حضور دکتر تویسرکانی؛ ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران به بهره برداری رسید
ساختمان جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران با حضور دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به بهره برداری رسید.
سه شنبه 2 شهریور 1395
رئیس قوه قضاییه: مسئولان باید هر آنچه در توان دارند در خدمت به مردم به کار بگیرند
آیت الله آملی لاریجانی با تبریک فرارسیدن هفته دولت، پایبندی به آرمان ها و ارزش های انقلابی و الهی و حفظ استقلال، عزت و کرامت جمهوری اسلامی ایران در کنار تلاش برای رفع مشکلات مردم را از مهم ترین وظایف دولت دانست و خواستار رعایت انصاف در نقد عملکرد دولت شد.
شنبه 23 مرداد 1395
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ شیوه نامه بهره برداری از دفتر الکترونیک سردفتر اسناد رسمی
طی اطلاعیه ای از سوی رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور شیوه نامه بهره برداری از دفتر الکترونیک سردفتر اسناد رسمی اعلام شد.
سه شنبه 19 مرداد 1395
بازدید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از روزنامه حمایت
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز خبرنگار از روزنامه حمایت بازدید کرد.
سه شنبه 19 مرداد 1395
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور : امروز نظام اداری به شکل جدی نیازمند آسیب شناسی مدبّرانه و دقیق است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گفتگو با ایسنا گفت: امروز نظام اداری ما به شکل جدی نیازمند آسیب شناسی مدبّرانه و دقیق است چرا که یکی از مشکلات جدی مردم، مسئولان و مقام معظم رهبری توجه به آسیب‌شناسی‌ها و رفع آسیب هاست.
دوشنبه 18 مرداد 1395
نشست فرماندهان و اعضای شورای فرماندهی بسیج قوه قضاییه در سازمان ثبت اسناد واملاک کشور
نشست فرماندهان و اعضای شورای فرماندهی بسیج قوه قضاییه با حضور دکتر تویسرکانی معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در محل این سازمان برگزار شد.
یکشنبه 17 مرداد 1395
بازدید رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از خبرگزاری ایسنا
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز خبرنگار از خبرگزاری ایسنا باز دید کرد.
سه شنبه 5 مرداد 1395
نقش آفرینی دفاتر اسناد رسمی در کشور راهگشاست
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به ضرورت توسعه ثبت رسمی در کشور گفت : نقش آفرینی دفاتر اسناد رسمی در کشور راهگشاست.
چهارشنبه 30 تیر 1395
بررسی ارتقاء جایگاه بین المللی سردفتری ایران در دیدار مسئولین اتحادیه جهانی سردفتران با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تهران
رئیس شورای عالی سردفتران فرانسه به همراه جمعی از مسئولین اتحادیه جهانی سردفتران با معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در تهران دیدار و گفت و گو کردند.
چهارشنبه 23 تیر 1395
انتزاع و الحاق ثبتی در استان قزوین
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با انتزاع امور ثبتی روستاهای محمدآباد خرّه ، پاپلی وسطی و پاپلی علیا از حوزه ثبتی آبیک و الحاق به دهستان زهرای بالا از توابع بخش مرکزی بوئین زهرا موافقت کرد.
دوشنبه 21 تیر 1395
رئیس قوه قضاییه : برخی کشورهای مرتجع منطقه تلاش می کنند کشور ما را به سمت ناامنی ببرند
آیت الله آملی لاریجانی امنیت کشور را یکی از مواهب الهی دانست و با تاکید بر لزوم هوشیاری مردم در برابر توطئه های دشمنان و تروریست ها گفت: باید قدر این امنیت را بدانیم و با هر گونه تهدید و توطئه با هوشیاری مقابله کنیم.
یکشنبه 6 تیر 1395
همزمان با ششمین روز از هفته قوه قضاییه انجام شد ؛ افتتاح ساختمان ثبت اسناد و املاک شهرستان ساوجبلاغ و شروع به کار اداره ثبت اسناد ناحیه 2 کرج ( ماهدشت)
با حضور معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، رئیس کل دادگستری و جمعی از مسئولین قضایی و اجرایی استان البرز ساختمان ثبت اسناد واملاک شهرستان ساوجبلاغ افتتاح و اداره ثبت اسناد ناحیه 2 کرج شروع به کار کرد.
شنبه 5 تیر 1395
با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ اعضای جدید هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی مرکز معرفی شدند
اعضای جدید هیئت مدیره کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی مرکز با حضور دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در پنجمین روز از هفته قوه قضائیه معرفی شدند.
صفحه: 1 از 34