اخبار

پنجشنبه 21 فروردین 1393
تقدیر معاون اول قوه قضائیه از اقدامات صورت گرفته توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گردهمایی مدیران این سازمان
گردهمایی معاونین و مدیران کل ستادی و استانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی معاون اول قوه قضائیه و دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مشهد برگزار شد.
پنجشنبه 21 فروردین 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور اعلام کرد؛ اصلاح ساختار و فرآیند ثبت شرکت های تجاری و موسسات غیرتجاری
گردهمایی معاونین و مدیران کل ستادی و استانی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضور حجت الاسلام و المسلمین رئیسی معاون اول قوه قضائیه و دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مشهد برگزار شد.
یکشنبه 17 فروردین 1393
در دیدار رئیس سازمان ثبت با کارکنان این سازمان بیان شد؛همدلی و عزم جدی مجموعه سازمان ثبت در اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری در سال جدید
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار خود با کارکنان این سازمان در سال جدید، موفقیت برنامه ها را در گرو تلاش و احساس مسئولیت همه ی کارکنان و بخش ها عنوان و برای آنها در سال جدید آرزوی موفقیت کرد.
یکشنبه 17 فروردین 1393
انتزاعات و الحاقات جدید حوزه های ثبتی در کشور
با موافقت رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، انتزاعات و الحاقات جدید ثبتی در تعدادی از واحدهای ثبتی استانهای یزد، خراسان جنوبی و آذربایجان شرقی صورت گرفت.
دوشنبه 11 فروردین 1393
بازدید دکتر تویسرکانی از اداره کل ثبت مازندران و اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ساری
دکتر احمد تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اداره کل ثبت استان مازندران و اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان ساری بازدید و روند فعالیت های آنها را مورد بررسی قرار داد.
چهارشنبه 28 اسفند 1392
پیام تبریک دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت حلول سال نو
بار دیگر تحویل سال با دستان پرنوازش بهار، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد و زمین رازهای نهفته خویش را نثار نگاه ما می کنند.
سه شنبه 27 اسفند 1392
در یازده ماهه امسال صورت گرفت؛وصول بیش از 2 هزار و 800 میلیارد تومان از مطالبات بانکها توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
در یازده ماهه سال جاری 28 هزار و 74 میلیارد و 210 میلیون و 494 هزار و 242 ریال از مطالبات بانکی کشور از سوی ادارات اجرای اسناد رسمی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رشد 48 درصدی به نسبت مدت مشابه سال قبل وصول شده است.
چهارشنبه 21 اسفند 1392
تقدیر رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیز داری از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای صدور اسناد اراضی ملی و دولتی
معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیز داری کشور از مدیران سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به جهت صدور اسناد اراضی دولتی ومنابع طبیعی بنام دولت جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد.
پنجشنبه 15 اسفند 1392
رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور به منظور شرکت در اجلاس مربوط به انتخاب مدیرکل جدید سازمان جهانی مالکیت معنوی عازم ژنو شد
مدیر کل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از انتخاب مدیر کل جدید سازمان جهانی مالکیت معنوی در مقر آن در ژنو سوییس و با حضور دکتر احمد تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در این سازمان و همچنین سایر نمایندگان کشورهای عضو خبر داد.
یکشنبه 11 اسفند 1392
انتصاب مدیران کل جدید ثبت اسناد و املاک استان های خراسان شمالی ، زنجان و همدان
طی احکامی توسط رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مدیران کل جدید ثبت اسناد واملاک خراسان شمالی، زنجان و همدان منصوب شدند.
پنجشنبه 8 اسفند 1392
تاکید معاون قوه قضائیه بر ارتقا جایگاه سردفتری اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در کشور
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سفر به استان کرمانشاه با حضور در جمع سردفتران اسناد رسمی و ازدواج و طلاق این استان با تاکید بر ارتقاء و افزایش خدمت رسانی این دو حوزه مهم حقوقی به مردم گفت: یکی از دغدغه ها و اولویت های اصلی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارتقای جایگاه سردفتران اسناد رسمی و ازدواج و طلاق در کشور است
پنجشنبه 8 اسفند 1392
اهتمام دستگاه قضایی برای ارتقاء سطح خدمت رسانی به مردم بسیار جدی است
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشوردرجلسه شورای اداری شهرستان دالاهو گفت: عزم مسئولین و کارکنان دستگاه قضایی درراستای ارائه خدمات بهینه به مردم جدی است.
سه شنبه 6 اسفند 1392
بازدید دکتر تویسرکانی از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و نواحی ثبتی کرمانشاه
دکتر احمد تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در حاشیه سفر سه روزه رئیس قوه قضائیه به استان کرمانشاه، از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و نواحی ثبتی کرمانشاه بازدید کرد.
شنبه 3 اسفند 1392
انتزاع امور ثبتی دهستان ندوشن از حوزه ثبتی بخش خضر آباد شهرستان اشکذر و الحاق آن به شهرستان میبد
با موافقت رئيس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور انجام امور ثبتي دهستان ندوشن از حوزه ثبتی بخش خضر آباد شهرستان اشکذرمنتزع و به بخش مرکزی شهرستان میبد محول گردید.
سه شنبه 29 بهمن 1392
اطلاع رسانی پیامکی مفاد اسناد رسمی صادر شده به صاحب سند
معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد: مفاد اسناد رسمی صادر شده به محض صدور از طریق پیامک به صاحب سند اطلاع رسانی می شود.
دوشنبه 28 بهمن 1392
کسب رتبه سوم مسابقات قرآن کریم کارکنان قوه قضائیه توسط دو نفر از کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
رضا صباغی و مهدی برقعی از کارکنان سازمان ثبت اسناد و املاک کشور رتبه سوم رشته قرائت در مسابقات قرآن کریم کارکنان قوه قضائیه را به صورت مشترک کسب کردند.
یکشنبه 27 بهمن 1392
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد؛کنترل برخط اقلام هویتی و تصویری افراد در دفاتر اسناد رسمی
دکتر تویسرکانی از راه اندازی همزمان سرویس مشاهده عکس کارت شناسایی ملی و اقلام هویتی افراد در دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور خبر داد.
دوشنبه 21 بهمن 1392
معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور:رکن اصلی انقلاب ایران، حمایت آحاد مردم از نظام جمهوری اسلامی بود
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مراسم بزرگداشت سی و پنجمین سالروز انقلاب اسلامی مهمترین رکن پیروزی انقلاب اسلامی را اعتقاد مردم به اسلام و حمایت از آرمان امام خمینی دانستند.
دوشنبه 21 بهمن 1392
اطلاعیه سازمان ثبت در خصوص سرویس احراز هویت سامانه ثبت الکترونیک اسناد
با توجه به تماس تعدادی از دفاتر اسناد رسمی مبنی بر وجود اشکال در سرویس احراز هویت سامانه ثبت الکترونیک اسناد، به اطلاع می رساند.........
شنبه 19 بهمن 1392
ثبت 271 اختراع در دی ماه سال جاری در کشور
271 اختراع در دی ماه سال جاری در مرکز مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
صفحه: 1 از 18