اخبار

اخبار

شنبه 3 تیر 1396
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: بخش عمده ای از پرونده های ثبتی در حال الکترونیکی شدن است
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور گفت: بیش از ۲۰ درصد از پرونده های ثبتی مربوط به استان تهران است و بخش زیادی از پرونده‌های ثبتی در تهران به پرونده‌های الکترونیکی تبدیل شده است.
شنبه 3 تیر 1396
بهره برداری از ساختمان جدید ثبتی و افتتاح ادارات ثبت لویزان وتهران پارس
ادارات ثبت اسناد و املاک منطقه لویزان و تهران پارس صبح امروز با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افتتاح گردید.
چهارشنبه 31 خرداد 1396
بیانیه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت روز جهانی قدس
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس بیانیه صادر کرد.
چهارشنبه 24 خرداد 1396
دکتر تویسرکانی : راه مقابله با فرار مالیاتی شرکت ها ، نظارت الکترونیکی است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت : تلاش ما در سازمان ثبت اسناد بر این است تا وصول مالیات مربوط به نقل و انتقال ملک به شکل سیستمی و برخط در دفترخانه قابل دریافت باشد؛ به عبارت دیگر، پاسخ دستی به کلی حذف شود.
سه شنبه 9 خرداد 1396
دکتر تویسرکانی : بخش عمده ای از وظایف سازمان ثبت اسناد و املاک ، شبه قضایی است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور : وظایف شبه قضایی سازمان ثبت اسناد و املاک مانع جدایی آن ازقوه قضاییه است.
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396
تویسرکانی: بار دیگر نشان می‌دهیم نظام جمهوری اسلامی برخواسته از رای مردم است
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات نقشه‌های شوم دشمنان ایران را در این مقطع تاریخی که تلاطم‌های متعددی را در گوشه و کنار و مخصوصا کشورهای منطقه‌ شاهد هستیم، خنثی خواهد کرد.
یکشنبه 24 اردیبهشت 1396
قهرمانی تیم حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مسابقات بسیج قوه قضائیه
تیم فوتسال حوزه مقاومت بسیج سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مسابقات حوزه ها و پایگاههای بسیج قوه قضائیه به مقام اول دست پیدا کرد .
شنبه 23 اردیبهشت 1396
تویسرکانی : نمی‌توانیم با نگاه منجمد، پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: حتما برای اجرای عدالت باید نگاه چند بعدی و توجه به ضرورت‌ها و نیازهای جامعه داشته باشیم و نمی‌توانیم با یک نگاه منجمد، پاسخگوی نیازهای جامعه باشیم.
سه شنبه 12 اردیبهشت 1396
تأکید رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور بر توجه به مالکیت معنوی به عنوان پیش نیاز توسعه اقتصادی کشور
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: توجه به مالکیت معنوی و سازوکارهای آن باعث تشویق تولیدکنندگان و اطمینان خاطر مصرف کنندگان خواهد شد.
شنبه 9 اردیبهشت 1396
برگزاری کارگاه آموزشی مالکیت معنوی توسط سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
در آستانه روز جهانی مالکیت معنوی و با توجه به اهمیت و نقش بی بدیل آن در رشد و توسعه اقتصادی، کارگاه آموزشی تحت عنوان « نحوه بکارگیری نتایج بررسی مراجع خارجی فاز ملی PCT» توسط مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و با همکاری انستیتو پاستور ایران شروع بکار نمود.
شنبه 9 اردیبهشت 1396
انتصاب مدیر کل جدید دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
طی حکمی از سوی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ؛ عباس فرزادنیا به عنوان مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد و بازرسی این سازمان منصوب گردید.
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396
هشدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور نسبت به موانع اجرای قانون کاداستر
دکتر تویسرکانی: با اجرایی شدن قانون جامع کاداستر کشور از ابتدای سال 94 مقرر بود درآمدهای طرح صرف اجرای کاداستر گردد که متأسفانه در قانون بودجه 96 بخشی از درآمدها به هلال احمر اختصاص پیدا کرد و اجرای پنج ساله کاداستر با وقفه مواجه خواهد شد.
سه شنبه 29 فروردین 1396
رئیس قوه قضاییه: مجلس و شورای نگهبان مشکل کثرت داوطلبان کاندیداتوری را حل کنند
رئیس قوه قضاییه با تاکید بر لزوم رعایت اصول اخلاقی در رقابت های انتخاباتی، کثرت تعداد ثبت نام کنندگان فاقد صلاحیت کاندیداتوری انتخابات ریاست جمهوری را موجب وهن دانست و از مجلس و شورای نگهبان خواست که این مشکل را رفع کنند.
شنبه 28 اسفند 1395
پیام تبریک دکتر تویسرکانی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت عید نوروز و فرارسیدن سال 1396
بسم الله الرحمن الرحیم:یا مقلب القلوب و الابصار /یا مدبر الیل و النهار/ یا محول الحول و الاحوال / حول حالنا الی احسن الحال
یکشنبه 22 اسفند 1395
بخشنامه رئیس قوه قضائیه به مراجع قضایی و ثبتی
واحدهای قضایی و ادارات اجرای ثبت ، اسناد معاملات خودرو که در دفاتر اسناد رسمی ثبت گردیده را ملاک قانونی تشخیص مالکیت مورد توجه قرار دهند و از اعتبار بخشیدن و اتکاء به مدارک مربوط به تعویض پلاک خودرو به عنوان سند رسمی مالکیت اکیداً پرهیز نمایند.
سه شنبه 10 اسفند 1395
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: برخی به بهانه های مختلف مانع اجرای قانون کاداستر در کشور می شوند
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: درآمدهای کاداستر باید برای پیشبرد اهداف این قانون صرف شود و این طرح عظیم ملی نباید به بهانه های مختلف متوقف شود.
دوشنبه 9 اسفند 1395
برگزاری کارگاه آموزشی "نقش IP در توسعه اقتصادی با نگاهی به چالش ها و موانع موجود در کشورهای عضو اکو"
کارگاه آموزشی" نقش IP در توسعه اقتصادی با نگاهی به چالش ها و موانع موجود در کشور های عضو اکو" با حضور رییس مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، معاون وزیر بازرگانی پاکستان، برخی مدیران سازمان اکو و میهمانان خارجی و اساتید دانشگاهی برگزار شد.
شنبه 9 بهمن 1395
با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صورت گرفت ؛ افتتاح و بهره برداری شبکه موقعیت یابی یکپارچه ثبت مالکیت ها (شمیم) در سراسر کشور
با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و همزمان با پنجمین روز از ایام الله دهه فجر، آیین افتتاح شبکه موقعیت یابی یکپارچه ثبت مالکیت ها (شمیم) برگزار شد.
دوشنبه 20 دی 1395
معرفی آخرین دستاوردهای حوزه نرم افزاری و فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ
آخرین دستاوردهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حوزه نرم افزار و فن آوری اطلاعات در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیونر و تجارت الکترونیکی ( الکامپ ) در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.
پنجشنبه 16 دی 1395
تنها 15 درصد اراضی دولتی تحت سیستم کاداستر ثبت شده است
رییس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، با بیان اینکه بر اساس قانون تمامی دستگاه‌های دولتی باید مستندات املاک خود را تا پایان امسال در اختیار این سازمان قرار دهند، تاکید کرد: از حدود 140 میلیون هکتار اراضی ملی تنها 21 میلیون و 500 هزار هکتار تحت سیستم کاداستر قرار گرفته است که باید نسبت به اجرای باقیمانده تکالیف، برنامه‌ریزی و هماهنگی جدی‌تر صورت گیرد.
صفحه: 1 از 36