اخبار

اخبار

چهارشنبه 4 آذر 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تأکید کرد : ارائه خدمات بهتر با هزینه کمتر از اولویت های این سازمان است
دکتر تویسرکانی بر ارائه خدمات مطلوبتر و با هزینه کمتر و سرعت بیشتر درسازمان ثبت اسناد و املاک تأکید کرد.
چهارشنبه 4 آذر 1394
بازدید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اداره ثبت اسناد و املاک تویسرکان
معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اداره ثبت اسناد و املاک تویسرکان بازدید کرد.
چهارشنبه 4 آذر 1394
ادای احترام معاون قوه قضاییه به مقام شهدای تویسرکان
معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مقام شامخ شهدای تویسرکان ادای احترام کرد.
سه شنبه 3 آذر 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور تأکید کرد : تأسی به روحیه بسیجی، گام اساسی در حل مشکلات موجود
دکتر تویسرکانی : تنها با تأسی از فرهنگ بسیجی می توان بر مشکلات و مسائل کشور غلبه کرد و داشتن روحیه بسیجی تنها راه برون رفت از موانع و گرفتاری های امروز است.
دوشنبه 2 آذر 1394
رئیس قوه قضاییه : تفکر بسیجی را در سطح فرزانگان و نخبگان هم باید دنبال کرد
آیت الله آملی لاریجانی مقاومت مردمی در سوریه، عراق، بحرین و سراسر جبهه مقاومت علیه استکبار را برگرفته از تفکر بسیجی و مقاومت مردمی اعلام کرد و گفت: آمریکا و کشورهای نظام سلطه با فریبکاری و توطئه درصدد کندکردن مقاومت­های مردمی و جلوگیری از گسترش تفکر بسیجی در جهان هستند.
شنبه 30 آبان 1394
پاسخ سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در واکنش به مطلب منتشره به نقل از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی بر " سازمان ثبت اسناد بسیاری از شرکت ها را با نام بیگانه ثبت می کند "؛ جوابیه ای منتشر کرد.
سه شنبه 26 آبان 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور تاکید کرد: آگاه سازی و توجه به رفتار سازمانی و حرفه ای همکاران از اولویت های این سازمان است
دکتر تویسرکانی خواهان تبیین سیاست های سازمانی و آگاه سازی کارکنان و توجه به رفتارهای حرفه ای و عمومی توسط دفتر آموزش و پژوهش و سایر حوزه های متولی در این سازمان گردید.
دوشنبه 25 آبان 1394
رئیس قوه قضاییه خواستار شد ؛ محاکمه دولتمردان آمریکایی به جرم حمایت از داعش
آیت الله آملی لاریجانی با محکوم کردن حملات و جنایت های تروریستی اخیر در یمن، بیروت و پاریس خواستار پاسخگویی کشورهای غربی به ویژه آمریکا و کشورهای حامی داعش در منطقه در قبال این جنایت ها شد.
یکشنبه 24 آبان 1394
انتقاد رئیس سازمان ثبت از کم توجهی به سیاست های حقوقی و قضایی ابلاغی مقام معظم رهبری در لایحه برنامه توسعه
سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در بخش حقوقی و قضایی جهت تنظیم برنامه توسعه بالاخص بند 67 سیاست ها در لایحه تقدیمی دولت مورد توجه قرار نگرفته و از مجلس درخواست می کنیم که این موارد بازنگری و لحاظ گردد.
یکشنبه 24 آبان 1394
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: دو هزار تقاضا به سازمان ثبت اسناد برای دریافت مجوز سردفتری طلاق ارسال شده
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: در اعطای مجوز سردفتری طلاق در سال جاری اولویت با کسانی است که سر دفتر ازدواج می باشند و در همین رابطه تاکنون دو هزار تقاضا به سازمان ثبت اسناد برای دریافت مجوز سردفتری طلاق ارسال شده که پس از طی مراحل قانونی به تعدادی از آنها مجوز لازم داده خواهد شد.
شنبه 23 آبان 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد؛ ارائه86 درصدی خدمات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به صورت الکترونیکی
34 میلیون و 778 هزار و 860 خدمت با رشد 10 درصدی به نسبت مدت مشابه سال گذشته از سوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ارائه شده که 86 درصد این خدمات به صورت الکترونیکی بوده است.
چهارشنبه 20 آبان 1394
آمادگی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در اجرای حسابداری با رویکرد تعهدی
در اولین همایش « پیاده سازی نظام حسابداری بخش عمومی با رویکرد تعهدی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور » بر پیشتازی این سازمان حاکمیتی در اجرای حسابداری با رویکرد تعهدی تاکید شد.
سه شنبه 19 آبان 1394
دکتر جلالی در دیدار با رییس سازمان ثبت اسناد و املاک : رعایت حقوق ملی در گرو تکمیل سامانه جامع اطلاعاتی کشور است
رییس مرکز پژوهش های مجلس، سازمان ثبت اسناد و املاک را از مجموعه های مهم و تاثیرگذار در مبارزه با زمین خواری دانست و گفت : رعایت حقوق ملی در گرو تکمیل سامانه جامع اطلاعاتی کشور است.
سه شنبه 19 آبان 1394
رئیس قوه قضاییه : نمی توان به بهانه نقد توهین کرد و کارهای خلاف امنیت کشور انجام داد
آیت الله آملی لاریجانی با تاکید بر اینکه روند دستگاه قضایی رعایت قانون و مصالح کشور است از مطبوعات و مسئولان خواست به قوه قضاییه کمک کنند نه اینکه در حق قوه قضاییه جفا کنند و نسبت های ناروا دهند.
دوشنبه 18 آبان 1394
سخنگوی قوه قضائیه: مردم نسبت به رفتار بدون تبعیض قوه قضائیه به دانه‌درشت‌ها نظر خوبی دارند
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد مردم نسبت به رفتار بدون تبعیض قوه قضائیه با دانه ‌درشت‌ها نظر خوبی دارند؛ چراکه داشتن پول زیاد و وابستگی به مقام یا دولت، قوه قضائیه را از این موضوع بازنداشت، اقدامات مقتضی را در رابطه با آنان انجام دهد.
سه شنبه 3 آذر 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور تأکید کرد ؛ تأسی به روحیه بسیجی، گام اساسی در حل مشکلات موجود
دکتر تویسرکانی : تنها با تأسی از فرهنگ بسیجی می توان بر مشکلات و مسائل کشور غلبه کرد و داشتن روحیه بسیجی تنها راه برون رفت از موانع و گرفتاری های امروز است.
شنبه 16 آبان 1394
( تکمیلی)رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در مازندران: امضای الکترونیک هویت دقیق اشخاص در تنظیم اسناد را محقق می کند
یکی از مسائل مهم در تنظیم اسناد، هویت دقیق اشخاص است که این امر با امضای الکترونیک محقق می‌شود.
چهارشنبه 13 آبان 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: دستگاه های متولی حفاظت از منابع طبیعی با برنامه ریزی و نظارت درست از این منابع حراست کنند
اگر قانونگزار دستگاه هایی را برای حفاظت از منابع طبیعی و عمومی متولی قرار داده، باید این دستگاه ها با برنامه ریزی و نظارت درست این تکلیف را ادا کنند.
سه شنبه 12 آبان 1394
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: ثبت علامت تجاری «مک دونالد» مجوز فعالیت این شرکت در ایران نیست
لازمه فعالیت تجاری شرکت مک دونالد در ایران ثبت شعبه آن در اداره کل ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری سازمان ثبت است که با توجه به ارشادات و تاکیدات مقام معظم رهبری بویژه در زمینه اقتصاد مقاومتی، حتما ملاحظاتی داریم و این کار اتفاق نخواهد افتاد.
دوشنبه 11 آبان 1394
رئیس سازمان بورس اوراق و بهادار: تحولات بسیار خوبی در الکترونیکی کردن فرایندها در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صورت گرفته است
محمد فطانت، رئیس سازمان بورس اوراق و بهادار در جلسه ای که با حضور محمد مهدی انجم شعاع، معاون امور اسناد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مرتضی ادب مدیر کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری این سازمان تشکیل شد،گفت: تحول بزرگی در الکترونیکی شدن فرایندهای ثبت شرکتها در این اداره کل صورت گرفته است.
صفحه: 1 از 29