اخبار

سه شنبه 25 شهریور 1393
ثبت 232 اختراع در مرداد ماه سال جاری
232 اختراع در مرداد ماه سال جاری در اداره کل مالکیت صنعتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به ثبت رسیده است.
سه شنبه 18 شهریور 1393
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر استفاده سردفتران اسناد رسمی و ازدواج و طلاق از ظرفیت های ایجاد شده در جهت رضایتمندی مردم
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق اصفهان بر استفاده سردفتران از ظرفیت های ایجاد شده در جهت رضایتمندی مراجعین تاکید کرد.
سه شنبه 18 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی در جمع روسا و کارشناسان واحدهای ثبتی استان اصفهان عنوان کرد: امروز سازمان ثبت مورد توجه مسئولان نظام است
دکتر احمد تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع روسای واحدهای ثبتی استان اصفهان گفت: تحولات چشمگیر در فرآیندها و ارایه خدمات ثبتی نشان از زحمات و تلاش مجموعه کارکنان و مدیران در جهت پیشبرد اهداف سازمان در سراسر کشور دارد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
تأکید امام جمعه اصفهان بر شناسایی موقوفات این استان با کمک سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان بر نقش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر شناسایی موقوفات در این استان تأکید کرد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
دیدار رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با حضرت آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور با حضرت آیت الله مظاهری از مراجع عظام تقلید در اصفهان دیدار کرد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
آمادگی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برای کمک به وصول معوقات بانکی
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دیدار استاندار اصفهان با وی از آمادگی این سازمان برای کمک به وصول معوقات بانکی خبر داد.
دوشنبه 17 شهریور 1393
تقدیر نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که به این استان سفر کرده است از عملکرد این سازمان طی سال های اخیر تقدیر کردند.
دوشنبه 17 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی: منویات و رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری نقشه راه دستگاه قضایی است
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شورای قضایی استان اصفهان گفت : منویات و رهنمودهای هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نقشه راه و هدف دستگاه قضایی است.
یکشنبه 16 شهریور 1393
با حضور معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور؛ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان مبارکه افتتاح شد
با حضور دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مقامات محلی، نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس و مدیرکل و کارکنان ثبت استان اصفهان، ساختمان جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان مبارکه افتتاح گردید.
یکشنبه 16 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی: رضایتمندی مراجعین، نقطه مطلوب سازمان ثبت است
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور در جمع مقامات محلی و کارکنان واحد ثبتی نجف آباد، نقطه مطلوب مدنظر این سازمان را رضایتمندی مراجعین و مردم اعلام کرد.
یکشنبه 16 شهریور 1393
بازدید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور از اداره ثبت اسناد و املاک نجف آباد
معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در رأس هیئتی به استان اصفهان سفر کرده است، از اداره ثبت اسناد و املاک نجف آباد بازدید کرد.
یکشنبه 16 شهریور 1393
دکتر تویسرکانی معاون قوه قضائیه بیان کرد: لزوم اشراف دستگاههای متولی بیت المال به حد و حدود اراضی تحت مالکیت خود
وظیفه ذاتی برخی از دستگاهها، نظارت و حفاظت از اراضی است و این دستگاه ها می بایست حد و حدود اراضی تحت مالکیت خود را بدانند.
شنبه 15 شهریور 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: نظم بخشی به مالکیت ها باعث جلوگیری از تحمیل هزینه های گزاف به کشور می شود
تویسرکانی: امیدواریم با اجرای طرح کاداستر پوششی، ضمن جلوگیری از تحمیل هزینه های گزاف به کشور و ایجاد نظم در این بخش، ثبت املاک و اراضی نیز هویتی یکپارچه پیدا کند.
شنبه 15 شهریور 1393
عدم ثبت رسمی و به موقع معاملات باعث ناهنجاری های اجتماعی و قضایی می شود
رئیس سازمان ثبت اسناد واملاک کشور : عدم ثبت رسمی و به موقع معاملات باعث ناهنجاری های اجتماعی و قضایی می شود و باید با فرهنگ سازی گسترده و تشویق مردم به ثبت رسمی معاملات در دفاتر اسناد رسمی از ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری کنیم.
شنبه 15 شهریور 1393
افتتاح کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان چهارمحال و بختیاری
کانون سردفتران و دفتریاران اسناد رسمی استان چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور افتتاح گردید .
شنبه 15 شهریور 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در شهرکرد ازجمع آوری آرشیو سنتی و بایگانی های دستی از ادارات ثبت در آینده نزدیک خبر داد
تویسرکانی: با استقرار بانک جامع اطلاعات ثبتی، به زودی آرشیو سنتی و بایگانی های دستی از ادارات ثبت اسناد و املاک سراسر کشور جمع آوری خواهد شد.
یکشنبه 9 شهریور 1393
صدور بیش از 880 هزار سند مالکیت کاداستری در چهار ماهه سال جاری
رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: 880 هزار و 987 سند مالکیت در چهار ماهه امسال صادر شده که 99/9 درصد آن سند کاداستری(حدنگار) بوده است.
چهارشنبه 5 شهریور 1393
رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور خبر داد؛ اعلام پیامکی خلاصه سند به دارندگان سند رسمی
از هفته آینده، شماره تلفن همراه دارندگان سند رسمی در متن اسناد رسمی تنظیمی درج خواهد شد و خلاصه سند از طریق پیام کوتاه برای دارندگان سند ارسال می شود.
چهارشنبه 5 شهریور 1393
تخصیص بیش از یک میلیون و 700 هزار شناسه ملی به اشخاص حقوقی
مدیر کل ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری سازمان ثبت اسناد واملاک کشور از تخصیص بیش از یک میلیون و 700 هزار شناسه ملی به اشخاص حقوقی خبرداد.
یکشنبه 26 مرداد 1393
"میزان" رسانه دستگاه قضایی شد
خبرگزاری رسمی قوه قضائیه با عنوان «میزان» از صبح یکشنبه رسما کار خود را آغاز کرد.
صفحه: 1 از 22