جستجو
دوشنبه 1 دی 1393
اخبار

شنبه 29 آذر 1393
برگزاری مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم(ص) و شهادت حضرت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) با حضور دادستان کل کشور در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
مراسم عزاداری رحلت نبی اکرم حضرت محمد مصطفی(ص) و حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمین رئیسی دادستان کل کشور، دکتر تویسرکانی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت و حضور پرشور مدیران و کارکنان این سازمان برگزار شد.
چهارشنبه 26 آذر 1393
رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قضایی: اجتماع میلیونی در مراسم اربعین، پشتوانه عظیم اسلام در مقابل دولت‌های استکباری است
آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه اجتماع عظیم و میلیونی مسلمانان وشیعیان در اربعین حسینی را پیام روشنی برای دولت‌های استکباری و دشمنان اسلام دانست و گفت: اجتماع میلیونی عاشقان حسینی در مراسم اربعین پشتوانه عظیم جهان اسلام را در مقابله با ظلم و ستم دولتهای استکباری نشان داد.
دوشنبه 24 آذر 1393
تاکید رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر همراهی دانشکده های حقوق و علوم ثبتی با تحولات پرشتاب فرآیند خدمات ثبتی
اگر ارتباط نظام مندی بین تحولات سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و دانشکده های حقوقی برقرار نباشد، واقعیات کاربردی و نیاز روز این بخش جایی در آموزش های دانشگاهی حقوق ثبتی نخواهد داشت.
دوشنبه 24 آذر 1393
دکتر تویسرکانی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: مبارزه با پدیده فساد می بایست از دغدغه های جدی دستگاههای مسئول در کشور باشد
دکتر تويسرکاني معاون قوه قضائيه و رئيس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جلسه شوراي حفظ حقوق بيت المال و شوراي قضايي استان کرمان گفت: مبارزه با پديده فساد از دغدغه های جدی و چالش های بسیار مهم بسیاری از کشورهای در حال توسعه و کشور ما است.
پنجشنبه 20 آذر 1393
معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان کرمان: شغل سردفتری تاثیر بسزایی در نظم عمومی کشور دارد
دکتر تویسرکانی ، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور که در جمع سران دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق استان کرمان سخنرانی می کرد امور سردفتری را بسیار مهم دانست و شغل سردفتری را یکی از امور حاکمیتی دانست که تاثیر بسزایی در نظم عمومی و کاهش دعاوی حقوقی دارد.
پنجشنبه 20 آذر 1393
دیدار معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان
دکتر تویسرکانی، معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و کشور در سفر خود به استان کرمان با آیت اله جعفری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان دیدار و گفت و گو کرد.
صفحه: 1 از 77
اخبار تصویری


 
  تمنتمتمکتمکنتکمنتکمنکمنکمنکنککن
 
 مالکیت با للللاناتناتناتنانانمانمانمانم
 
 وئدندندندمندمنئدم.ئمئم.ئمئمئمئمئمکم