صفحه آغازین

جزئیات خبر

نسخه چاپي

زمان مخابره :   دوشنبه 20 دی 1395 - 12:43:26 PM

معرفی آخرین دستاوردهای حوزه نرم افزاری و فناوری اطلاعات سازمان ثبت اسناد و املاک در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ

آخرین دستاوردهای سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در حوزه نرم افزار و فن آوری اطلاعات در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیونر و تجارت الکترونیکی ( الکامپ ) در معرض دید بازدید کنندگان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، در راستای سیاست های کلی سازمان در جهت شفاف سازی فرآیندها، کاهش مراجعات مردمی، ارایه خدمات الکترونیک و ارتقاء سلامت اداری، مجموعه ایی از نرم افزار های خدماتی و سامانه های الکترونیکی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور معرفی و در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

همچنین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه هاشم کارگر معاون توسعه فناوری و خدمات ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در گفتگو با خبرنگار میزان با اشاره به حضور سازمان ثبت در این نمایشگاه گفت: سازمان ثبت به عنوان یک سازمان حاکمیتی خدمات متنوعی را به سایر دستگاههای دولتی و همچنین آحاد مردم به صورت مستمر ارائه می کند.

وی با اشاره به نگاه تحول گرایانه سازمان ثبت اسناد در سالیان اخیر و استفاده از فناوری های نوین در اصلاح فرایندها و سیستم ها ادامه داد: نمایشگاه الکامپ که بطور سالانه برگزار میگردد نمایانگر دستاوردها وپیشرفتهایی است که در حوزه فناوری اطلاعات بدست آمده و سازمان ثبت هم سعی کرده با حضور پررنگ در این نمایشگاه بخشی از دستاوردهای سازمان اعم از سامانه ها، نرم افزارها و زیر ساخت هایی که در راستای ارائه خدمات الکترونیکی و نوین ایجاد کرده را برای مردم شریف و هم برای دستگاه‌های دیگر به نمایش بگذارد تاعلاوه برمعرفی اقدامات صورت گرفته،حاصل تجربیات خودرا دراختیارهمگان علی الخصوص دستگاههای دولتی قراردهد.

لازم به ذکر است این غرفه یکی از پر بازدید ترین غرفه ها بوده که مورد استقبال عموم قرار گرفت و اقدامات توسعه ای سازمان در زمینه ارائه خدمات نوین ثبتی مورد تقدیر و تحسین بازدیدکنندگان بود و در خلال برگزاری این نمایشگاه راهنمایی لازم به بازدیدکنندگان از غرفه صورت گرفته و به سوالات آنها پاسخ داده شد.

گفتنی است در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ که از 25 لغایت 28 آذر ماه در محل دایمی نمایشگاه های تهران برگزار شد،600 شرکت داخلی و خارجی و استارتاپ ( نوپا ) و دستگاه دولتی آخرین دستاوردها و توانمندی های حوزه فناوری اطلاعات خود را در معرض نمایش گذاشتند.

 
.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است