اطلاعات سردفتران ازدواج و طلاق

تمدید ثبت الکترونیکی اطلاعات سردفتران ازدواج و طلاق تا تاریخ 30/10/1389

 

تمدید ثبت الکترونیکی اطلاعات سردفتران ازدواج و طلاق تا تاریخ 30/10/1389

راهنماي تكميل فرم

به منظور فراهم نمودن بسترهای لازم برای توسعه ارتباطات الكترونيك در سطوح مختلف سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و دفاتر اسناد رسمي و دفاتر رسمي ازدواج و طلاق، و ارتقاء سطح خدمت رسانی الكترونيك به شهروندان و تكميل بانك اطلاعات دفاتر رسمي، امکان ثبت­نام از دفاتر مذكور در پورتال سازمان فراهم گردیده است.

بدين منظور لازم است تا سردفتران محترم در سراسر كشور از تاريخ 15/9/1389 لغايت 30/9/1389 نسبت به تكميل اطلاعات فرم الكترونيكي ثبت نام، اقدام نمايند. بديهي است كه استفاده از صفحات اختصاصي پورتال سازمان و تبادل داده الكترونيكي با بخش­هاي مختلف سازمان منوط به تكميل فرم الكترونيكي و اخذ رمز عبور يكتا از سيستم است:

1-       فرم الكترونيكي با دقت و صحت كامل، تكميل شود؛

2-       تمامي اقلام اطلاعاتي فرم مي­بايست به ترتيب تكميل گردد؛

3-       براي اطمينان از صحت اطلاعات ورودي، بر روي كليد تصوير فرم تكميل شده كليك نماييد؛

4-       پس از بررسی فرم و اطمینان ازصحت اطلاعات تکمیلی، جهت دریافت کد پیگیری ابتدا گزینه "تایید نهایی فرم ثبت اطلاعات" را فعال کرده، سپس برروی کلید "تایید اطلاعات دفتر ازدواج و طلاق" کلیک نمایید.

5-       پس از تاييد فرم، سيستم به صورت اتوماتيك يك رمز عبور 10 رقمي يكتا به دفترخانه متقاضي اختصاص میدهد. اين رمز محرمانه است لذا در حفظ آن كوشا باشيد؛

6-       رمز 10 رقمي به علاوه  شماره ملي سردفتر، مجوز ورودهاي بعدي شما به صفحات اختصاصي پورتال سازمان و تبادل اطلاعات الكترونيكي با بخش­هاي مختلف سازمان است؛

7-       در مرحله بعد، صحت اطلاعات ورودي، توسط ادارات كل ثبت اسناد و املاك استان­هاي متبوع بررسي و تاييد نهايي خواهد شد. بديهي است كه ركوردهاي غيرواقعي و اشتباده از بانك اطلاعاتي حذف خواهد شد.

8-       در صورت بروز هر گونه اشكال و نياز به راهنمايي با شماره تلفن 66753610-021 تماس گرفته شود.