چاپ        ارسال به دوست

ملاقات مردمی رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد

دیدار مردمی دکتر خداییان معاون رئیس قوه قضاییه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور صبح امروز در محل سازمان ثبت اسناد برگزار شد و در آن مراجعان به بیان مشکلات ثبتی خود پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور دکتر خداییان با تاکید براینکه نظارت مردمی و رسیدگی به امورات مردم از اولویتهای اصلی سازمان ثبت می باشد، به همه مدیران سازمان تاکید داشت با اختصاص وقت کافی و با سعه صدر و جهت ارتباط هرچه بیشتر با مراجعان، ملاقات مردمی برگزار کرده و مشکلات و مسائل مردم را مستقیم و از نزدیک رسیدگی نمایند، گفت: یکی از راههای اشراف مدیران بر صحت عملیات و رضایت مراجعان برگزاری ملاقات و دیدار مردمی است.

 

وی با اشاره به اینکه ارباب رجوع و مردم ولی نعمت ما در نظام اسلامی هستند افزود: مردمی بودن و با مردم بودن جزو تکالیف شرعی و اداری همه مسئولین در نظام انقلاب اسلامی بوده و بزرگترین مسئولیت ما در عرصه خدمتگزاری توجه به نیازها و مشکلات مردم عزیز می باشد.

گفتنی است در این دیدار مردمی دکتر خداییان ضمن شنیدن مشکلات ثبتی مراجعان به بیان راهکارهای لازم پرداخته و دستورات لازم در این خصوص صادر فرمودند.


١٤:٢٦ - سه شنبه ٨ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٣٩١    /    تعداد نمایش : ١١٦٥مناسبت ها

پیوندها