چاپ        ارسال به دوست

آغاز دوره آموزشی مهندسی مجدد سازمان ثبت با رویکرد مدیریت راهبردی و حاکمیت فناوری اطلاعات

 

دوره آموزشی مهندسی مجدد سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با رویکرد مدیریت راهبردی و حاکمیت فناوری اطلاعات (ITG ) با برگزاری اولین نشست ویژه مدیران تحت عنوان « تفکر استراتژیک » آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی، محمد مبینی مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اعلام این خبر گفت: این دوره به مدت 32 ساعت برای مدیران حرفه ای ارشد، میانی و پایه ستاد مرکزی و اداره کل ثبت اسناد و املاک استان تهران برنامه ریزی شده که با دعوت از اساتید مطرح کشور برگزار می گردد.

وی افزود: از جمله اهداف مهارتی و نگرشی این دوره آموزشی، کمک به مدیران در جهت طراحی و تدوین سند توسعه نظام ثبتی می باشد که در راستای برنامه های تحولی قوه قضائیه و سیاستها و اولویت های ابلاغی از سوی معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت صورت می گیرد.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش سازمان ثبت با اشاره به ظرفیت سازی و توانمندسازی نیروی انسانی این سازمان با هدف افزایش دانش، توسعه مهارتهای شغلی و ارتقاء بینش مدیران و کارکنان و در نتیجه افزایش کارآمدی و اثربخشی فعالیت های سازمانی به عنوان یکی از ماموریت های مهم این دفتر گفت: تقویم آموزشی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در سال 1398 در سه سطح ملی، ستادی و استانی تنظیم شده و به مرحله اجرا گذاشته شده است.

 دانلود فايل : images.jpg ( 8KB )


١٠:٢٥ - دوشنبه ١٤ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٢٢    /    تعداد نمایش : ٤٦٩مناسبت ها

پیوندها