چاپ        ارسال به دوست

با حضور معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت مرکز داده جدید اداره کل ثبت استان فارس افتتاح شد

 

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت در این مراسم هاشم کارگر معاون توسعه فناوری و خدمات الکترونیک ثبتی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به رشد و پیشرفت های کشور پس از گذشت چهل سال از دوران پر شکوه انقلاب اسلامی در تمامی عرصه هاگفت: باید این سازمان را به عنوان يک دستگاه حاکميتي تأثيرگذار در ابعاد مختلف زندگی مردم دانست که به واسطه گستردگي و حجم عظيم خدمات، مي تواند نقش موثري در افزایش و ارتقاء رضايت مندي مردم شریف از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران داشته باشد.

 کارگر با اشاره به  اینکه سازمان ثبت یکی از موثرترین سازمان ها در ایجاد نظم حقوقي، امنيت اقتصادي و توسعه اجتماعي کشور است به اقدامات صورت گرفته در این سازمان اشاره کرد و افزود: اين سازمان در طول سالهاي اخير توانسته است با متحول نمودن شيوه هاي سنتي، اصلاح فرآيندها و استفاده از فناوري اطلاعات در ارائه خدمات، موجب رضایتمندی مردم و ارتقاء نظم عمومی گردد.

معاون توسعه فناوری سازمان ثبت به ويژگي هاي عظيم پيروزي انقلاب و این تحول تاریخی و همچنین حضور فعال، پرشور، فراگير و قدرتمند مردم به عنوان یکی از مهمترين و مؤثرترين عوامل این پیروزی اشاره کرد و بیان داشت: افزایش رضایتمندی مردم به عنوان یکی از اولویت های این نظام اسلامی همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری بوده است و همه مسئولین می بایست این اولویت را وظیفه اصلی خود بدانند.

وی عدالت خواهي و حق طلبي را از ديگر ويژگي هاي اين انقلاب مردمي برشمرد و اظهار داشت: هم اکنون سازمان ثبت در راستای شفاف سازي و جلوگیری از تضییع حقوق قانونی و مشروع افراد، امکان ارايه خدمات ثبتي را از طريق سيستم هاي الکترونيکي و در محيط های مجازي فراهم نموده است.

ایشان در پایان مراسم از زحمات مدیرکل و کارکنان اداره کل ثبت استان فارس در راه اندازی این مرکز داده تشکر و قدردانی نمود.

وجود ديواره ها وحفاظ هاي  الکترومغناطيسي، استفاده از تجهيزات برقي و مخابراتي استاندارد، استفاده از سیستم های  نظارت و کنترل دسترسی، وجود اتاق مانيتورينگ، سيستم اعلام و اطفاي حريق با استفاده از تکنولوژي تجزيه وتحليل منابع ورودي وخروجي هوا و ... از ویژگی های این مرکز داده می باشد.

 


١٤:٠٧ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧    /    عدد : ١٤٣    /    تعداد نمایش : ١٤٥٥مناسبت ها

پیوندها