چاپ        ارسال به دوست

درخواست نیروی زمینی ارتش از سازمان ثبت اسناد و املاک کشور جهت تسریع در سنددار کردن اراضی و املاک این نیرو

 

 

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در دیدار با دکتر خدائیان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، خواستار مساعدت این سازمان جهت سند دار کردن اراضی و املاک این نیرو شد.

به گزارش روابط عمومی، در این دیدار که برخی از معاونین نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشتند، دکتر خدائیان با اشاره به اهمیت اجرای کامل طرح کاداستر گفت: کاداستر یکی از زیر ساخت های مهم توسعه پایدار و از نیازهای اصلی جامعه است و لازم است همه دستگاهها وظایف خود را در اجرای کامل این طرح و تثبیت مالکیت های خود انجام دهند.

وی با اشاره به اقدامات انجام گرفته در سازمان ثبت جهت تثبیت مالکیت های مشروع افراد اظهار داشت: امروز سازمان ثبت با تشکیل بانک های اطلاعاتی و سامانه های الکترونیکی در همه فرآیندهای سازمان به عنوان یک سازمان پیشرو در ارائه خدمات الکترونیکی در کشور شناخته می شود که توانسته اقدامات موثری در رضایت مردم و مراجعین داشته باشد.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با تاکید بر اینکه برای جلوگیری از هرگونه تعدی و تجاوز به اراضی ملی و عمومی و ایجاد شفافیت در اراضی کشور نیازمند توسعه کاداستر هستیم، همچنین بر ضرورت تشکیل کارگروهی جهت پیگیری مسائل ثبتی نیروی زمینی ارتش تاکید و نسبت به تسریع و تسهیل صدور اسناد املاک و اراضی این نیرو قول مساعد داد.

 

 

 دانلود فايل : 24236534645.jpg ( 317KB )


١٦:١١ - يکشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٧٥    /    تعداد نمایش : ٤٤٧مناسبت ها

پیوندها