چاپ        ارسال به دوست

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: بهترین ناظر فعالیت ما مردم هستند

دکتر خداییان معاون رییس قوه قضاییه و رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در جمع مسئولین اداره کل ثبت استان مرکزی و روسای واحدهای ثبتی این استان گفت: بهترین ناظر فعالیتهای ما مردم هستند.

به گزارش روابط عموی سازمان ثبت اسناد واملاک کشور، وی در ادامه سفر خود به استان مرکزی و در جمع مسئولین اداره کل ثبت استان مرکزی و روسای واحدهای ثبتی این استان گفت: نظارت مردمی بسیار مهم است زیرا می تواند مدیر را از کارهای انجام شده در اطراف خود آگاه کند و افزود: مدیران برای ارتباط بیشتر با مراجعان ملاقات مردمی برگزار کنند و مشکلات مردم را از نزدیک و مستقیم بررسی نمایند.

دکتر خداییان با بیان این موضوع که مدیران باید بر کارهای زیر مجموعه خود نظارت کامل داشته باشند گفت: باید از همکارانی که وظایف و مسئولیتهای محوله را به نحو شایسته انجام می دهند تقدیر و قدر دانی شود تا برای سایرین ایجاد انگیزه نماید و هم چنین یکی از راههای افزایش سلامت اداری در ادارات را تکریم کارکنان و ایجاد حس عزت نفس و انگیزه در آنها دانست.

وی ضمن بیان این موضوع که مدیران باید خلاق و مبتکر باشند و با حداقل امکانات بیشترین بهره وری را داشته باشند گفت: نظارت به روز زیر مجموعه باعث می گردد تا مدیران از امور اطراف خود به خوبی آگاهی داشته باشند و در جهت رفع مشکلات گام بردارند و این امر می تواند رضایتمندی مردم را  در پی داشته باشد.

 معاون رییس قوه قضاییه گفت: برون سپاری وظایف کار خوبی است اما به شرطی که کار آنها به دقت نظارت شود تا کوتاهی صورت نگیرد زیرا کم کاری بخش خصوصی موجب نارضایتی مردم خواهد شد.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در این جلسه تاکید کرد یکی از طرح های مهم در سازمان اجرای دقیق طرح کاداستر است و تمام مدیران واحدهای ثبتی باید در شناساندن اهمیت و مزایای این طرح بزرگ برای کشور به مردم و مسئولین از هیچ کوششی دریغ نکنند.

 


٠٩:٣٠ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٧٠    /    تعداد نمایش : ١٦٣٠مناسبت ها

پیوندها