چاپ        ارسال به دوست

معاون رئیس قوه قضائیه: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس عامل شکست و پایان دهنده طرح امریکایی معامله قرن خواهد بود

 

دکتر خدائیان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور هوشیاری مردم و حضور پرشور آنها در راهپیمایی روز جهانی قدس را عامل شکست و پایان دهنده طرح امریکایی معامله قرن عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، دکتر خدائیان که در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس حضور پیدا کرده بود با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، شرکت در راهپیمایی امسال مهمتر از سالهای قبل است چرا که بسیاری از کشورهای مرتجع عرب در همراهی با امریکا و طرح معامله قرن، سعی در خیانت به آرمان مردم مظلوم فلسطین و رسمیت بخشیدن به اشغال سرزمین آنها دارند.

معاون رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: هیچ مسلمانی نمی تواند در مقابل ظلم و ستمی که بر مسلمانان دیگر می رود بی تفاوت باشد و بر ما تکلیف است که در این عرصه حضوری پرشور داشته باشیم و خوشبختانه می بینیم که مردم هوشیار ایران اسلامی بار دیگر به ندای رهبر خود پاسخ مثبت داده و حماسه دیگری را رقم زده اند.

وی ادامه داد: حضور در این راهپیمایی در واقع نماد حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مبارزه با ظلم و ستم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا است.

 


١٣:٤٣ - جمعه ١٠ خرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٢٩٥    /    تعداد نمایش : ١١١١مناسبت ها

پیوندها