چاپ        ارسال به دوست

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: اولویت اصلی مدیران باید برنامه ریزی باشد

 

دکتر خدائیان با تاکید بر اهمیت برنامه ریزی در پیشبرد امور گفت: برنامه ریزی یکی از مهم ترین وظایف مدیریت برای جلوگیری از روزمرگی در انجام وظایف و مسئولیت ها است.

به گزارش روابط عمومی، دکتر خدائیان معاون رئیس قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در اولین گردهمایی سراسری مدیران کل ستادی و استانی در سال 98 با بیان این مطلب که افزایش بهره وری و دوری از روزمرگی از ویژگی های مدیران در نظام اسلامی است، افزود: مدیر باید برای تمامی منابع در اختیار و مجموعه تحت مدیریت خود برنامه داشته باشد و براساس آن حرکت کند و در بازه های زمانی مناسب برنامه خود را مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار داده و نقاط ضعف و قوت را تعیین نماید.

وی با اشاره به مسئولیت سنگین مدیران در حکومت اسلامی ، اظهار داشت: ما امانت دار خون شهدا هستیم و باید در برابر مسئولیتی که عهده دار هستیم پاسخگو باشیم و همین امر وظیفه ما را در خدمتگزاری به مردم سنگین تر نموده و به پاس این نعمت باید خود را وقف خدمت به مردم نماییم .

معاون رئیس قوه قضائیه در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت نظم و انضباط کاری اشاره کرد و افزود: برای داشتن نظم و انضباط باید مدیران ابتدااز خود شروع کرده و نسبت به نظم در محیط کار به طور جدی حساس باشند و با هر گونه بی نظمی برخورد کنند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با اشاره به اینکه وظیفه مدیر توجه به فضائل و شعائر الهی و ترویج ارزش‌های دینی و انقلابی است، بیان داشت: بی تفاوتی به ارزشها و فضائل اخلاقی و اسلامی می تواند آسیب های زیادی را برای ما به دنبال  داشته باشد.

وی افزود: مدیران نظام اسلامی باید روحیه مبارزه با فساد داشته باشند و آن را به مجموعه خود تسری دهند. نباید اجازه داد حیثیت سازمانی به دست تعداد معدودی از افراد متخلف خدشه دار شود.

وی با اشاره به اهمیت آموزش کارمندان در افزایش کارایی و خدمت رسانی بهتر به مردم اظهار داشت: باید با برنامه ریزی و ارزیابی فعالیت های کارکنان نیروهای توانمند و مستعد و فعال شناسایی شده و آنها را برای مدیریت در بخش های مختلف سازمان آماده کرد.

گفتنی است در ادامه این گردهمایی مدیران کل استانی و ستادی و معاونین سازمان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات و ارائه راهکار در زمینه های گوناگون سازمانی پرداختند.

 


١٥:٥٠ - چهارشنبه ٥ تير ١٣٩٨    /    عدد : ٨٣٦    /    تعداد نمایش : ١٧٩٣مناسبت ها

پیوندها